Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon gáz, ha 20 évesen...

Nagyon gáz, ha 20 évesen szeretem a Soy Luna c. sorozatot?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon kedves kis történet, ráadásul én szeretek korizni, és jó ezt viszontlátni egy sorozatban. Az a gáz, hogy, ha nem tartanék az emberek véleményétől, simán szereznék egy Soy Lunás cipőt vagy korit. De sajnos túl idős vagyok hozzá. :/ ebből látszik, hogy régen annyira fel akartam nőni, hogy most, amikor tényleg felnőtt vagyok, már szivesebben lennék gyerek. :)

2017. febr. 2. 21:18
 1/5 anonim válasza:
80%
Szerintem egyeltalán nem. :) Ezt a sorozatot bárki meg tudja szeretni. Persze 20 évesen én sem teregetném ki, hogy SL fan vagyok, hisz a te korosztályod már más sorozatokat néz. De nagyon örülök, hogy neked is tetszik. :)
2017. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van egy népszerű youtuber: Dorina Mallbeous (asszem így kell írni). Ő is nézi a sorozatot, videókat is csinál róla, és/pedig veled egykorú. És rengeteg feliratkozója van :)

15/l

2017. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nem! Ha neked tettszik,akkor nézd,én is nézem,bár fiatalabb vagyok
2017. nov. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vinkó Márton ***** válasza:
Szerintem nem
2019. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vinkó Márton ***** válasza:

(21 vagyok)

Már két éve nem foglalkoztam a sorozattal, de most néhány jelenetet újranéztem, és kedvem támadt újranézni az egész sorozatot :D.

2022. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!