Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már úgy, hogy nem...

Voltatok már úgy, hogy nem éreztétek jól magatokat ebben a világban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például én nagyon elvarázsoltnak gondolom magam és szerintem sokkal jobb lenne egy mesebeli, elvarázsolt világban élni. Bár 17 éves vagyok, mégis úgy érzem, hogy megromlott világ a miénk. Nem? Nem lenne jobb egy olyan élet ahol szinte magával ragad a varázslat, a zene..Vagy egy hely, ahol szinte tapintani lehetne ezt a csodát, az élet örömeit? És még egy kérdés, szerintetek normális ha ilyen érzések keringenek bennem? :)

2017. febr. 4. 00:54
 1/9 anonim válasza:
100%
Első kérdésedre válaszolva: igen, egy eléggé romlott világban élünk, de ha figyelmes vagy akkor meg láthatsz olyan dolgokat, amelyek csodásak. Még annyit ide, hogy személy szerint nagyon örülnék annak, amit mondasz bár ezt én általában a képzeletemmel vagy egy jó könyvvel oldom meg (már amikor tudom). Másodikra pedig: szerintem normális ha kicsit elvágysz a világból egy másik nyugodtba(csak ne töltsd ott minden időd!)
2017. febr. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

"jobb lenne egy mesebeli, elvarázsolt világban élni."

Mint főszereplő, nem?

Biztos nem akarnál egy mesebeli királyságban utolsó cseléd lenni, jól gondolom?


Amúgy meg nem lenne rossz, csak egy a baj: mesebeli királyság NINCSEN. Ez a világ van, és ebben tudsz jobban vagy rosszabbul élni.

Ez viszont RAJTAD is múlik.

De ugye ábrándozni könnyebb, mint tenni is érte...

2017. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

17 évesen úgy érzem nem sokat tehetek érte. :)

De ha az emberekbe legalább egy kicsit több jóság lenne és nem félnének kimutatni, már akkor jobb hely lenne ez a tébolyult világ.

2017. febr. 4. 15:22
 4/9 Muráti Emőke ***** válasza:
100%

Ez a sz r XXI. század.

Te már ebbe is születtél.

2017. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta konstans így érzem magam. Nem is azt mondanám hogy nem érzem jól magam ebben a világban, hanem hogy ÍGY nem érzem jól magam.
2017. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 veterán vas ***** válasza:
100%
Igen, volt már, szerettem is volna váltani egy másikra, de még egyenlőre nem találtam jobbat. ;)
2017. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

"ha az emberekbe legalább egy kicsit több jóság lenne"

Már ne haragudj: honnan tudod, hogy nincs?

Azt ugye tudod, hogy a majmok jóval erőszakosabbak az embernél? Az emberi fejlődés jórészt annak köszönhető, hogy az ember egyre kevésbé erőszakos lett.

2017. febr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

20 éve folyamatosan.

F/34

2017. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gebasz1 válasza:
Ja szar világban élünk ,de egy kis joint és már is az általad le festett kép jön elő , vannak a világon más országok é kultúrák ahol nem nyakig szar az egyszerű ember élete olvas utána Indonézia stb.
2017. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!