Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért röhögök ennyit mindenen?

Miért röhögök ennyit mindenen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom ki,hogy ne röhögjek dolgokon.Sokszor még olyankor is rám jön a röhögés,amikor nem szabadna. Múltkor is volt valamilyen ünnepség és a Himnusz alatt elnevettem magam pedig tudom,hogy nem szabadna és tudom milyen komoly dolog ez,de mégsem tudom megállni.Sokszor azon is röhögök ha csend van az osztályba, vagy ha elkezd a madár csicseregni meg a kutya ugat az utcáról befele az osztályból.

Már nem egyszer jöttem ki ebből az egészből rosszul,sokszor azt hiszik a tanárok, hogy rajtuk röhögök.Általában a padtársammal röhögünk ezeken a dolgokon,elég ha csak egymásra nézünk és már röhögőgörcsöt kapunk.

Pár hónapja szaktanárit kaptunk,mert röhögtünk azon, ahogy a galamb hangot ad kixD Nemtudom hallottátok-e de sokszor olyan mintha azt mondaná,hogy 'uborka' és egész órán be nem állt a szája mi meg nem bírtuk.Mióta tél van azóta,nem hallottuk,remélem nemjön vissza tavaszra mert megzavarodokxD 16/F (padtársam 16/l)



2017. febr. 6. 18:45
 1/3 anonim válasza:
Nem tudsz vele mit csinálni,egyszerűen ilyen az idegrendszered,mindenkiből mást vált ki a sok külső inger,belőled ezt váltja ki.De idővel enyhülni fog ahogy nősz és komolyodsz.De meg súgom hogy nem te vagy az egyetlen ilyen ember,úgyhogy aggodalomra semmi ok :)
2017. febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én fizikán azon kaptam röhögőgörcsöt, hogy hogy néz már ki a tanár bajsza, úgyhogy nyugi, mindenkinek van ilyen időszaka, és biztos el is múlik ;)
2017. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Komolytalan vagy. Remélhetőleg kinövöd. Figyelemzavaros is lehetsz, hiszen nem tudod iránytani a figyelmedet, és mindenről elterelődik. A tanár beszéde helyett egy galamb búgását figyelted egész órán, ami mások le se sz*rtak. A másik oka a padtársad. Ha olyan mellett ülnél, aki nem nevet semmin, idővel te is leszoknál erről. Tudod miért nem ülsz olyan mellett? Mert te magad olyan padtársat választottál, akivel röhöghetsz. Ha nem röhögne vissza, te sem röhögnél, csakhogy te unatkoznál, és nem szívesen ülnél ilyen személy mellett. Sokkal szívesebben ülsz olyan mellett, aki egész órán vihorászik. Tehát tulajdonképpen te magad is szeretsz nevetni órán, és semmit sem teszel ellene.
2017. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!