Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok erről? (Bővebben...

Mit gondoltok erről? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Nos.23 éves vagyok(86-os születésű),van egy barátnőm már 10 éve lassan...Egy másik barátomnak a csaja hát valami hihetetlenül néz ki.Hosszú körmök,szilikon,rózsaszín feszülős kabát,szőke haj,szóval egy igazi cicababa.Én ha csak ránézek elmegy a kedvem az összes csajtól,persze ezt most csak a dolog fokozása miatt mondom.Egyszerűen nem tudom,hogy sokan,hogy tudnak így kinézni.A körme az valami hihetetlenül OCSMÁNY műkörmök,rózsaszín mintákkal.A szeme százszor kihúzva a világ legerősebb szemcerzájával.És ez a barátomnak tetszik...Ketten vagyunk megnézünk titokban 1-2 csajt az utszán és elsuttogjuk,hogy az milyen jó csaj volt,stb és ő mind csak ilyen kis cica csajokat néz ki.Nem tudom,csak nekem jön be,ha a csajnak normál méretűre van vágva a körme,és nem világnak eresztve,vagy kifestve a szeme mint a hülyéknek,hajfestést mondjuk én is szeretem,bnőm alapból szőkésbarna , inkább szőke hajú és festi,de nem ilyen rikítószőkére.Csak én vagyok ilyen old-school vágású?Nme értem.Egyébként mind3an egyetemet végeztünk (én,barátnőm,barátom) ,de én egyszerűen nem bukom az ilyen buta kis tyukokra ,de a barátom ahoz képest,hogy dr. ilyen csajok után futkos ami 0 IQ 8 ált. ...

Na a véleményetekre lennék kíváncsi.

Tudom ízlés dolga,de tőletek kérdezem ezt!


2010. máj. 7. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
pfúúj....
2010. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egy kicsit bővebben légyszives...
2010. máj. 7. 20:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Általánosban volt egy lány, akit mindenki utált. Mindennap másik ruhában volt persze a legdrágább és legcsinosabb fajtában. ő mondjuk nem szőke. na szóval beíratkozott arra a szakkörre amire én is jártam. éshát elkezdtünk barátkozni. és a legnagyobb meglepetésemre órákig beszélgettünk és amikor hazamentem msn-en még egy órát msn-eztünk. aztán most meg egy gimibe járunk. állandóan van témánk és ő ébresztett rá, hogy tényleg nem a ruha teszi az embert. mondjuk ő kicsit úgy is viselkedik, mint azok a plázacicák, de érthetetlen módon, mégis nagyon jóba tudunk lenni, pedig én inkább a kényelmes, de azért amennyire kell csinos ruhákban járok éppencsak halványan, szinte már láthatatlanul kihúzott szemmel. ennek ellenére olyanok is vannak, szóval lehet, hogyha jobban megismernéd a csajt rájönnél, hogy nem is olyan hülye tyúk...

18/L

2010. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Én sem szeretem a "cicababákat". Én úgy gondolom, hogy ezek a lányok hülyék, akik így öltözködnek, és azt gondolják magukról, hogy ők a világ szépe... Szerintem az a normális, aki kialakít magának egy egyéni stílust, és nem majmolja a sztárokat, és a többi barmot. Szóval nem vagy egyedül. Én utálom az ilyen embereket. Jó, mondjuk még egy műköröm elmegy (de nem rajtam), de a hidrogénszőke csajok, a talpig rózsaszín "bombanők" nem tudnak elkápráztatni. (mindigis utáltam a rózsaszínt...)


13/l

2010. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátod dr., nyilván azért ilyen csajok után futkos, mert, bár fiatal, ezek mellett a plázacicák mellett nagyon okos, és nyilván az kell neki, h felnézzenek rá, hogy milyen okos. Egyébként szerintem nem a ruha teszi az embert, csak vannak kivételek, de én mondjuk elég csinosan öltözködöm, meg azt mondják jól nézek ki, aztán mindig dobnak egy hátast, hogy a jogra jártam, és dr. vagyok. :)
2010. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok, 24/L.
2010. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se jön be, ha a csaj a sminktől és az egyéb szerektől néz ki jól! Pláne az ha tocsog a sminkben! Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy hogyha egy ilyennel járnék és másnap mellettem ébredne fel, hogy megriadnék az igazi arcától!:D Szeretem ha a csaj természetes (persze ez alatt nem az ndk-s stílúsura gondolok xD) és jól ápolt! Legyen egy kis rúzs meg szemceruza de nem erősen! A körme meg szerintem nem attól lesz szép, hogy akkora mint egy sasnak és úgy kivan dekorálva mint egy karácsonyfa! Legyen okos, természetesen szép és jól ápolt! Ez a 3 amit a lányokban keresek!;) Szóval nem csak te vagy ilyen!:)
2010. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hello.


Ezzel én is így vagyok, ha csak ránézek egy ilyen szolis-műkörmös plázacsajra elmegy a kedvem az összes nőtől (kis túlzással).

Arról nem beszélve, hogy ha megszólal gyakorlatilag elköltöznék egy szigetre, ahol csak pasik vannak és nem lenne nyálaskodás.


Én sem értem mit esznek ezeken a csajokon. 1 Nem szépek 2 8millió ember átment rajtuk. Ha már csak a dugásra kell szerintem arra is lehet találni igényesebb nőt.


Én egy időben sokszor összeálltam olyannal, aki nem volt annyira okos. MOndjuk ki, síkhülye volt az illető.

Tudtam, hogy ez max. 1-2 hetes kapcsolat lesz. Szép volt az illető és jó volt vele lenni (dugni), és élveztem, hogy én irányíthatok és ha leültetem valahova akkor ő ottmarad és megvár. És nincs vele gond, nem kér semmit. Ha vettem neki egy pohár kólát azzal elvolt egy órán keresztül.


De ez régen volt. Már felnőttem (amennyire így 20 évesen lehet...). Már abszolút nincs szükségem arra, hogy irányítsam a partnerem és rendes, tartalmas kapcsolatra vágyom.


Szerintem azoknak kell ilyen buta partner akiknek önbecsülési gondjaik vannak vagy komplexusaik. Vagy még nem nőttek fel és a gondolkodásuk bizonyos része megrekedt ezen a szinten.


A műkörmöt pedig alapból nem értem. Annyira ízléstelen. Hát mások nem látják?! Egyébként én az öltözködéssel is így vagyok. Némelyik nő mit magára nem vesz. Rosszul vagyok tőlük, nem bírom idegekkel.


Meg a sok mellplasztika. Basszus inkább agyra gyúrnának vagy valami...


Én nem sminkelek csak ritkán (merthogy egyébként nő vagyok), nem tetetek fel műkörmöt (pedig nekem is töredeznek a körmeim is gyengék, szóval ez nem kifogás) nem veszek fel szoknyát meg csöcskidobós felsőket ráadásul még lapos is vagyok. A mostani 13-14 éveseknek nagyobb melle van!

+ nagy a pofám és eléggé domináns típus vagyok.

Mégis futnak utánam a pasik.


Egyszerűen nem értem miért csinálnak magukból egyes nők majmot. És még élvezik is...


Kezdem nem érteni ezt a mai világot... Egyre butábbak a nők komolyan mondom.


De egyébként halkan jegyzem meg, hogy a férfiak is egyre tahóbbak (tisztelet a kivételnek).

2010. máj. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem már mindegy. 79/apó
2010. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nem vagy old-school vágású, ahogyan barátodat sem lehet emiatt "elitélni". nem vagyunk egyformák, mindenkinek más jön be. kinek a pap kinek a paplan:):D egyébként szerintm is a természetesség szebb. rólam meg senki nem hiszi el, hogy igazi a hajam, a mellem meg a körmöm.:D

20/L

2010. jún. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!