Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15 éves vagyok és megakarok...

15 éves vagyok és megakarok halni. Kórházban kezelnek és nyugtatókat szedek több mint fél éve. Nagyon sok hegem van. és mai napig vágdosom magam. Valaki tud segíteni? Hogy hagyjam abba?

Figyelt kérdés

2017. febr. 12. 21:45
 1/5 Farkascsaj2001 válasza:
14%
Sajnos ennek lelki okai lehetnek menj szihologushoz.
2017. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Így ismeretlenül nehéz segíteni. A vagdosás nem maga a probléma, hanem csak egy tünet. Minek a hatására kezdted el? Ha már kórházban kezeltek, és gyógyszereket is szedsz, diagnosztizáltak valamilyen személyiségzavart is nálad? A nyugtatók egyáltalán nem segítenek? Van valaki, akivel őszintén meg tudod beszélni a gondjaidat?

2017. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan hagyjad abba?Úgy hogy leállsz saját magad a vágdosásról.Mi az istenért vágdosod magad amúgy ?Mert azzal nem lesz jobb a helyzet ha vágdosod magad.Jobb ha tényleg egy pchszihiáterhez vagy pchszihológushoz.Hidd el amit te csinálsz az egyáltalán nem normális sajnos megvan rá az esély hogy életed végéig kórházban maradsz vagy a pchisziátrián vagy zártosztályon vagy mittudomén hogy hol.
2017. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Egyáltalán miért akarsz meghalni?15 évesen előtted az élet még.Ezek szerint a kezelés meg a nyugtatók sem segítettetek nálad tényleg személyiség zavart nem állapítottak meg nálad?
2017. febr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet felreertettem,de sztem azt kerdezi,h nyirja ki magat

Ha ez a kerdes,akkor...ahogy akarod leginkabb

Derek Humphry final exit konyve segithet

Nem lebeszeles/rabeszeles alapon

Te eleted..csinalj vele,amit akarsz

Vagy szerezz pentobarbitalt(eutanazias cucc) viszont lehet elobb jovok ossze Megan Foxxal ,minthogy ezt beszerezned

Felolem versenyezhetunk

2017. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!