Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha megtudnád, hogy gyönyörű,...

Ha megtudnád, hogy gyönyörű, egyéves gyereked nem a tied, mert összecserélték a kórházban, mit tennél?

Figyelt kérdés
2006. nov. 5. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Perelném a kórházat, felvenném a kapcsolatot a vér szerinti gyerekemmel/szüleivel, de nem cserélnék. Persze lehet, hogy ha ebben a helyzetben lennék, jobb volna a kapcsolatos részt kihagyni, elvégre ki tudja hogyan reagálnának valódi gyerekem nevelőszülei.
2006. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
egyenesen kinyirnám azt aki összecserélte és eddig men vette észre+beperelném őket.
2007. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
megosztatnám a felügyeleti jogot mindkét gyereken! ennél korektebbet nem tudnék.
2007. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Követelném a vérszerinti gyerekemet is!
2008. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

egyszer láttam egy erről szóló filmet.

Az egyik párnak nagyon nehezen jött össze a gyerek, a másik párnál, meg már sok gyerek volt. A nagyon beteg lány a sokgyerekesekhez került, az egészséges meg a másik párhoz. A gyerek állandó betegsége és halála miatt kiderült, hogy el lettek cserélve. A sokgyerekes család vissza akarta kapni az egészséges gyereket, de nem adták nekik (akkor már csak apuka élt)...

Ez mondjuk egy bonyolutabb helyzet. Mert az egyik gyerek már meghalt és akkor nincs csere lehetőség.

Ha mindkét gyerek egészséges lenne, akkor sem cserélném vissza, mert a megszokott életből nem lenne szívem kiszakítani. Mondjuk egyévesen még rugalmasabban lehetne megoldani. Szerintem felvenném a kapcsolatot a másik családdal és amennyire megoldható én is az anyukája lennék. Ergo mindkettő gyereknek lenne két anyukája és két apukája.

2008. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, nem hinném el. Nem vennék tudomást róla, lapítanék, hogy más lép-e valamit az ügyben. Sajátomként szerettem a gyereket - s azé a gyerek, aki neveli.
2008. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
A vér szerinti gyermek az enyém, foggal körömmel küzdenék érte, a gyermek, akit neveltem eddig a szívemben maradna és a kapcsolatot is tartanám vele, ha módon lenne rá, tovább nevelném.
2008. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
hát én biztos nem dobnám el azt a babát, akit eddig sajátomként neveltem... neki én vagyok az anyja és a vérszerinti egy idegen és ezt kell inkább nézni, nem az önös érdekeket...
2009. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
megkeresném a vérszerintit lehet, hogy az még szebb baba :))
2009. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
hmm...igazából semmit.nevelném tovább hiszen valóban a gyerek azé aki neveli :)
2009. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!