Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mire véljem ezt? Kezdek...

Mire véljem ezt? Kezdek aggódni. Szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés

"Már nem értek semmit...Fáj a hiányod.Fáj hogy még köszönni sem köszönsz.Fáj hogy rámsenézel.Bíztam benned és azthittem teis bennem.Hiányzik a sok hülyeséged,azok a pillanatok mikor nevetni látlak.Hiányzik hogy nem hívsz fel minden hülyeségért.Hiányzik a becézgetésed,az ahogy rámnéztél és hogy mindig meghallgattál.Nem tudom mi lett..azthittem barátok vagyunk de úgytűnik tévedtem.Nem tudom mit tetted ellened...Sajnálom hogy így alakult...Sajnálok mindent...Hiányzol."

Egy hete írta nekem egy lány azóta nemláttam suliba sem sehol...

21/F


2010. máj. 8. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
hát akkor keresd....mondjuk hívd fel.
2010. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem reagál rá...próbáltam már.vagy kivan kapcsolva vagy nemveszi fel azóta mindig.
2010. máj. 8. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát előszöris nem tudom, mit csináltál, de a csajt eléggé megbántottad...

Aztán...nos, nagyon jó fej lehetsz, és a lány nagyon bír(t). Abból meg, hogy így fogalmaz, lejön, hogy nem barátként gondol rád(hiába is írta azt), hanem szeret. Szerelmes beléd. Nem tudom, mivel bántottad meg, de ha te is szereted, keresd fel...

2010. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 haggyámán ***** válasza:
Kis kreativitást. Mondjuk egy barátnőjén keresztül keresd fel.
2010. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy akár a házához is elmehetnél. szomszédoktól érdeklődni, hogy nem látták-e.
2010. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!