Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mi lehet a barátomnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet a barátomnak a baja? Kezdek aggódni!

Figyelt kérdés

Most lesz,hogy 2hete járunk.. 1héten egyszer találkozunk.

Utoljára szombaton találkoztunk,és nagyon jól elvoltunk meg minden. Mondtam neki,hogy bejelölöm azon a facebookom-on amit már régóta használok. És csak fiú ismerőseim vannak,és ezt mondtam neki,hogy ne lepődjön meg de én csak fiúkkal barátkozok,azt mondta semmi gond,oké. Utoljára vasárnap beszéltem vele de akkor se sokat.. Tegnap ráírtam,hogy miujság vele? fenn volt egész nap de vissza se írt... De azért kilinkeli a piramistól a ha volna két életem című számot,és oda írja,hogy "Nem tudom, mit tegyek, nem tudom, hogy legyen.

Miért is nem lehetek egyszerre két helyen?" Ráírtam ma,hogy miért nem ír vissza,valami gond van? Feljön,de arra se méltat,hogy válaszoljon.. Pedig semmi rosszat nem csináltam. Nem bunkóztam vele,nem írtam más fiúknak félreérthető dolgokat.. És olyan fura,vasárnap óta.. Fogalmam sincs mi a baja... Persze felhívni nem tudom mert,a kártyáját letiltották.. Most azt se tudom,hogy velem van baja vagy nincs kedve senkivel se beszélni.. Hagyjam békén,azt várjam meg míg megkeres?


2011. nov. 22. 21:24
 1/5 anonim válasza:

Ezek a fiúk.. sosem fogom megérteni őket.. :D

Szerintem hagyd egy kicsit, hidd el ha érdekled, keresni fog, ha nem keres, akkor se keseredj el, van még ezer másik.. :)

2011. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem azt akarta üzenni a dallal, hogy van még egy barátnője... és vagy megvárod míg klónozzák, és akkor nincs baj, vagy dobod... és akkor sincs baj...
2011. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 hete jártok, akkor eddig már 2x találkoztatok, és még akkor sem ír, ha te írsz? Wow...

Felejtős, szerintem ne égesd magad.

2011. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig írt mindig.. De tegnap óta nem írt vissza..
2011. nov. 22. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnáltatjuk magunkat ilyenkor, szerintem ő is azt teszi...:)
2011. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!