Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel védenéd meg magad ha...

Mivel védenéd meg magad ha hírtelen betörnének hozzád és magad volnál? ( milyen eszközök vannak kéznél a lakásotokba? Sikítaná? Verné valamit hátha a szomszédod meghallják? Stb. persze ha lenne időd valamelyikre vagy valamire!

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 13:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
kés, vagy valami ami a kezembe akad. Távirányító, kerámiatárgy
2010. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ne hari,de távírányító? azzal hogy véded meg magad?
2010. máj. 9. 13:08
 3/20 anonim ***** válasza:

egy-két jó rugás :D

meg tatámtól kaptam egy bicskát, hogy "majd főiskolán azzal egyem a kajámat, azzal vágjam a kenyeret, és ez az emlék maradjon tőle". na akkor ezt a bicskát hasznosítanám :D

2010. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem a szekrényemben a van airsoft fegyver és tele a tár >:)

Ha valakit közelről meglövök, sztem ugrana egyet :D

2010. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 haggyámán ***** válasza:
100%

Megdobná. Én is valamit nekidobnék. Vagy hátulról támadnám le. De ügyelnék persze arra, hogy ne erősebb fegyverrel támadjak rá, mert az milyen már, hogy megvédem magam..

Kretén magyar törvények.

2010. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Tudod mennyire fáj, ha fejbevágnak távirányítóval? Engem a tesóm vágott fejbe és könnybe lábadt a szemem, pedig nagyon jól bírom a fájdalmat.

Egyébként a szemébebökném, amíg meg a fájdalommal foglalkozna leütnám valamivel (vastag lexikon, nyújtófa pl, de biztos keresnék valamit, ami megfelel a célra) és megkötözném. Aztán hívnám a rendőrséget. De lehet, hogy fejbevágnám egy távirányítóval, ahelyett, hogy szembebököm. :D

2010. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Sodrófa, van kisebb fémszékem, villa, vmi szúrós tárgy, a 2 kezem és a 2 lábam. Kés ehlyett azért alkalmaznék villát, mert szerintem elég nagy kínzás az is, ha kupánvágom, meg nem vagyok gyilkos.
2010. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ilyen alkoholos locsoló kölnit (ami itt van a szekrényemben) szemébe spriccolnám aztán gyorsan elszaladnék amíg szenved :D
2010. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
3 harapós kutyával alszom egy szobában. Ki vannak képezve, mert utálom ha mást szeretnek rajtam kívül... Szóval szerintem ez elég hasznos lenne. :) Aztán ott van kés, nagyobb tárgyak, ütök, rúgók, vágok stb... xD Szívesen tartanék fegyvert is, de mivel semmilyen indokom nincs rá így nem engednék meg hivatalosan. Bár tudod ebben az országban képesek azért börtönbe dugni, a kutyáimat meg lelőni, mert megvédtük magunkat... -.-"
2010. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
dobható eszközök, nehezebb tárgyak pl egy aranyos kaktusz, de közel van a nunchaku is. Nem is egy, hogy faternak is jusson. Idebent aztán kapnának vele. Sztem elég is ennyi.
2010. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!