Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel védenéd meg magad ha...

Mivel védenéd meg magad ha hírtelen betörnének hozzád és magad volnál? ( milyen eszközök vannak kéznél a lakásotokba? Sikítaná? Verné valamit hátha a szomszédod meghallják? Stb. persze ha lenne időd valamelyikre vagy valamire!

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 13:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Van itt a polcomon egy fogkefe, de titokban lefaragtam a végét és olyan mint egy kés. Senki nem tud róla, ezért olyan hasznos.
2010. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kést ragadnék, van itthon egy nagy darab.

Megpróbálnék segítségért kiabálni, de lehet, hogy nem jönne ki hang a torkomon. A kutyák hangjára talán felfigyelnének.

2010. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Van egy 30mm-esem, amúgy meg, ami a kezembe akad.
2010. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Megkérném hogy had írjak egy búcsúlevelet a családomnak, aztán meg hogy lőjjön le...
2010. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én már kifejlesztettem egy technikát amikor egyedül vagyok itthon, minden ajtó az előszobába nyílik, így este pl. minden ajtót bezárok és a kulcsokat sorba lerakom az asztalomra egyedül a wc ajtót nem zárom be, mivel azon van a legkisebb ablak, ami a talajtól kb 3,5-4 méterre van, így nem tudnak beugrani rajta.. És ugye ha észlelek bármit, akkor csak befutok a wc-be bezárom az ajtót elé tolom a nagy szekrényt beülök a kádba, mert pl ha átlőnek az ajtón oda nem érne golyó és hívom a rendőrséget..


De pl. ha így nagyon hirtelen történne, nem lenne időm az óvintézkedésekre, akkor nekem van egy vas gyűrűm, ami mindig rajtam van, na avval valakinek jól célzottan bele verek a fejébe, tuti eltörik a csontja.. Van itthon Baseball ütő, paprikaspray, kés stb.. Megfigyelném hol akarnak bejönni, vagy épp hol tartózkodnak és hátulról támadok.. Pl. apuval volt, hogy ezt játszottuk, ő a betörő és komolyan észre kellett vennem.. mutattak szabaduló fogásokat, ha pl. leteper a földre és elkezd fojtogatni meg ilyenek..

Nagyon sokszor vagyok egyedül a házba és sok betörés is van ezért tanítottak kis koromtól kezdve ilyenekre..

2010. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem méterenként el van rejtve egy-egy kés vagy olló vagy szike (olyan vágó izé, apám használja nem tudom mi a neve).


Illetve én a széket kapnám fel és azzal verném le az embert.


Ha éjszaka van akkor elbújok egy rejtekhelyre ha zajt hallok és onnan figyelek a késsel. Engem megnyugtat, hogy sötét van és ismerem a terepet ő pedig nem.


Napközben szerintme kicsit beszarnék, ha egyszer csak jönne be valaki de akkor meg gyorsan kinyitnám az ablakot és ha más nem kiordítanék segítségért. Úgyis olyan naplopó szomszédaink vannak, sosem dolgoznak egész nap kint beszélgetnek és napoznak meg ülnek a hintaágyba.

2010. máj. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A 16:17-es nem semmi lehet, főleg amit leírt, hogy kifejlesztett. Beül a kádba :DDDD Kegyetlen :D Ennyire azért ne parázz drága. Gondlom nem a maffia törne rád amúgy sem...
2010. máj. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha kell tökberúgom és olyat vágok a hátára a Harry Potter hetedik kötetével hogy azt nem köszöni meg :D meg aztán a furulyám is kéznél van vagy apám vadászkései és amúgy is edzett vagyok az öcsém miatt...
2010. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%

16:17 vagyok

Hát ezt inkább nem firtatnám.. Van 1 rossz akarónk, aki nem a törvény oldalán tevénykedik.. Remélem elég szépen fogalmaztam.. És igen kell félnem akár a fegyvertől is.

Igazából sose féltem, ez nekem inkább izgalmas, figyelj én nem kerülök börtönbe, ő meg igen, vagy max ülök 3 évet ő meg hullaházba.. Szóval ez olyan, hogy anyu fél elengedni, mert egyszer meggyilkolnak a cigányok.. 3 dolog van amit nem bírok: A lopást, csalást, hazudást! És ezt a környezetemben akivel találkozok, mindenki megtudja akinek meg kell.. :) Ilyen az élet.. :D

2010. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 LordMe válasza:
hát attöl függ mi van nála. ha pisztoly akkor inkább vigyen amit akar. ha kés baseball ütő vagy ilyesmi akkor inkább a Judo tudásomra hagyatkozom :)
2012. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!