Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs valami jó gyors módszer...

Nincs valami jó gyors módszer szakáll növesztésre? Nem igaz hogy nem nő semmi. 15/F

Figyelt kérdés

#Arc-szőrzet
2017. márc. 1. 20:35
1 2
 1/11 2*Sü ***** válasza:
93%

> Nincs valami jó gyors módszer szakáll növesztésre?


Érezhető változást jelentő módszer nincs.


> Nem igaz hogy nem nő semmi.


De igaz. Ilyen a biológia. Gondolom nem sok 15 évest látsz hosszú szakállal te sem.

2017. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Èn irigyelek nekem anyire gyorsan nöt hogy én is meglepötem.Amugy nincs aszem de ne bosulj 16-éves korodra már nem lesz ilyen problémád :)
2017. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Pein454 válasza:
nekem akkora szakállam van hogy néhány rocker is megirigyli, pedig elég messze áll tőlem xd 18/f
2017. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D Első kommentelő, de igen. :) Osztálytársam 14 éves és neki már van rendesen. :D
2017. márc. 2. 00:12
 5/11 Nagyfater ***** válasza:
94%
Majd amikor naponta kell borotválkoznod, visszasírod azt az időt, amikor még sima volt az arcod... :-)
2017. márc. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 2*Sü ***** válasza:
92%

#4: De nem ez a jellemző, lássuk be. Az emberek eltérő genetikai állománnyal rendelkeznek. Van, akinek 14 évesen erősebb arcszőrzete van, van akinek 18 évesen sem. Van, aki 35 évesen kopaszodik, van, aki 70 évesen sem. Van, aki 35 évesen kezd őszülni, van, aki 50 évesen is alig. Van, aki magasabb, mint az átlag, van, aki alacsonyabb.


Ezek ellen sokat nem tudunk tenni. Egyszerű, gyors megoldások nincsenek. De ahogy írták már, ne akard siettetni. Ha borotválkozol, azzal csak a macera van. Ha szakállat növesztesz, azzal is kell foglalkozni. Az arcszőrzettel csak a baj van, ne akard elirigyelni túl korán.

2017. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék azokhoz, akik azt mondják, hogy addig jó, amíg nem nő a pofán szőr... :-) Utána már csak a kínlódás van vele - mindhalálig.
2017. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Próbáld ki a ricinus olajat, az hátha segít eggyik ismerősöm azzal növeszti a haját de ismerek olyat aki a szemöldökére vagy szempilláira használja.
2017. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, rendben. Köszönöm hogy kommenteltél, ki is próbálom! :-)
2017. márc. 12. 03:17
 10/11 Celtix válasza:
Nem akarlak elkeseriteni, de nekem 47 evesen is eleg, ha hetente egyszer lehuzom. Ocsmanyul nez ki az a kb. 20 szal, ami no az arcomon (erdekes modon meg ocsemnek van rendesen szakalla, szoval a fene se erti)
2017. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!