Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nemrég vettem egy szakáll-haj...

The Wounded Eagle kérdése:

Nemrég vettem egy szakáll-haj vágót, véletlen belevágtam az egyik nyak szemölcsömbe, okozhat problémát? Végülis amúgy is leszedném csak még nem tudtam megállapodni milyen krém vagy módszer jönne be 1. re. Tehát?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem anyajegy, hanem tényleg szemölcs, el fog terjedni, ha nem gyökerestül vágtad le, ami valószínű. Ha anyajegy, el is rákosodhat. Menj el egy bőrgyógyászhoz és szedesd le normálisan, nem lesz vele több gond.
2015. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, okozhat problémát!

Nem vagy bőrgyógyász, hogy megállapítsd, hogy mi szemölcs és mi nem az.

2015. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az nem vagyok de már mondták hogy ez az.. de majd elmegyek ha időm engedi, sajnos nem 2diplomás hajnal 10kor kelős munkaköröm van. végülis maga a kérdés azért volt mert elég megoszlóak a vélemények er
2015. nov. 6. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!