Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alig van némi önbizalmam,...

Alig van némi önbizalmam, lehangolt és szomorú vagyok, pedig elég fiatal vagyok. Többi lent, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, nem mondom, hogy hatalmas, világi nagy problémáim vannak, mert tudom, hogy egy csomó embernek rosszabb, de én mégis nagyon rosszul érzem magam legtöbbször. Talán legjobban a külsőm zavar, mert szemüveges vagyok, elég sok pattanásom van(próbálom eltüntetni őket), és ha megyek az utcán, folyton azt érzem, hogy tényleg minden lány szebb nálam.

15 évesen nyolcadikos vagyok, mert évvesztes vagyok, elég rossz ez is, mert én vagyok a legidősebb az osztályban, és olyan rosszul esik, hogy mindenki csak 14. Emellett lassan minden lánynak lesz barátja az ismerőseim körében, én meg még csak fiúkkal se nagyon beszélgettem az életemben.

Fogalmam sincs mit kezdjek, de olyan szarul esnek ezek a dolgok, és kezdem azt hinni, hogy ez már tényleg így lesz.://


2017. márc. 9. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lesz így, csak ha otthon ülsz és nem kommunikálsz. A lányokat viszik, mint a cukrot. Máshoz meg ne hasonlítd magad. Más típus vagy. Magadból hozd ki azt, akit szeretsz.
2017. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!