Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményed a fiú-lány...

Mi a véleményed a fiú-lány barátságról? Létezik? Válaszod indolod

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok
2010. máj. 10. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Létezik

Azért, mert semmi sem lehetetlen


15/L

2010. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hmm` háát létezik,de előbb utóbb valamelyik fejébe felötlődik a "mi lenne ha...?"

általában...

2010. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, ismerek egy ilyen csajt akit érdekes módon nem sunáznék pedig jól elvagyok vele, lehet azért mert van hapsija, és tudatalatt érzem a kanszagot.
2010. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem létezik!!!! Nincs fiú-lány barátság!!!

Miért??? Azért, mert az egyik fél mindig többet akar, legyen az a fiú vagy legyen az a lány. Valaki mindig többet akar!

Lehet, hogy barátságnak kezdődik.. de a végén az egyik úgyis beleszeret a másikba! TAPASZTALAT!

És hiába mondja az egyik fél, hogy nem nem szeretem.. max mint barát.. a fejébe nem láthatsz bele!


F/18

2010. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy darabig nálunk is volt kb 8 évig,de egyikőnk többet akart...
2010. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

létezhet, de szerintem elég ritka...

egy példa: mondjuk ha esetleg sétálnak az utcán és a srác nagyon megbámul egy lányt, akkor azt a "barátnő" elég rossz szemmel tűri és ez előbb utóbb feltűnik a srcának is, és vagy szerelmesek lesznek egymásba vagy a barátság széthullik.....

2010. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sok ellenkező neművel barátkoztam már úgy, hogy mindkettőnknek valaki más tetszett.
2010. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

én szerencsésnek mondhatom magam, mert van egy barátom (srác), akit tényleg annak gondolok. Volt egy kisebb fellángolásom, de szerencsére hamar elmúlt. 5 éve barátnője van, én is más felé kacsintgatok, mégis tudom, hogy bármikor számíthatok rá. Egy ilyen kincset semmiképp se áldoznék fel egy kapcsolatért. Én hiszek benne, bár nagyon ritka, az tény


22/L

2010. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Létezni létezik, de csak egy ideig szerintem. Nekem 3 évig volt egy nagyon jó fiúbarátom, mindent megbeszéltünk. Aztán elmentem hozzájuk, kis petting, ilyesmi. Nem mentünk tovább, mert egyikőnk sem érezte ugy, hogy menne neki a dolog. Szóval szerintem, elég sokat beleesnek a fiú/lány barátjukba, de kipróbálják és akkor minden eldől. Hogy marad e a barátság, vagy megszakad emiatt, vagy összejönnek stb...
2010. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs. Az egyik fél mindig többet akar...

15/l

2010. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!