Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen hülye?

Miért vagyok ilyen hülye?

Figyelt kérdés
Ma is honfoglalóztam, és harmadik lettem. Alap dolgokat nem tudtam és ez idegesít. Mit tehetnék annak érdekében, hogy ne leszek ilyen hülye?

2017. márc. 10. 17:57
 1/5 anonim válasza:

Tudom, hogy rengeten mondják ezt, de mindennek a sokoldalú olvasás az alapja.

Nézz kvízjátékokat a YouTube-on (Legyen Ön is Milliomos, Maradj talpon) amikkel növelheted tudásod. Nekem ezek jöttek be.

Bár lehet, hogy csak az adott helyzet miatt nem tudtad a válaszokat, és nem vagy hülye. :)

2017. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A honfoglalóban rendkívül felületes dolgokra kérdeznek rá. Attól hogy nem hogy a mohácsi vész 1526-ban volt, de meg tudod mondani a századot, illetve hogy milyen hatással volt Magyarország történelmére, az bőven elég szerintem. De ilyen dolgokra nem lehet rákérdezni egy kvízben.
2017. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha suliba jársz tanuljál rendesen szorgalmasan. Ha már nem, akkor olvass ismeretterjesztőt, meg klasszikus irodalmat.
2017. márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ment a zöld kéz. :)
2017. márc. 11. 13:54
 5/5 anonim válasza:

Tanulj az iskolában.

Látod mindenkinek vannak hibái.

Neked nem jutnak eszedbe az alap dolgok én meg szemét dög vagyok. Nem tudom melyik a rosszab.☺

2017. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!