Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha semmi kedvem...

Mit tegyek, ha semmi kedvem nincs a magány, a kirekesztettség és az időnként előjövő pánikrohamok szorításában élni tovább?

Figyelt kérdés
Évek óta magányos és kirekesztett vagyok akárhova is megyek. Szerintem ez, hogy nem fogadnak el az emberek, és hogy olyan közegben élek amit nagyon nem szeretek és ahol sokat aggódok, ez eredményezi azt hogy időnként valami pánikroham szerűségek jönnek elő nálam. Furcsa módon ma pont akkor, amikor nem is éreztem olyan rosszul magam, egész jó napom volt. Olyankor beveszek egy Xanaxot, 0,25 mg-osat amit a pszichiáterem írt fel, de valahogy semmi kedvem így élni. Átlagos ember életét szeretném élni, nem olyanét aki egy idő után már Xanax nélkül meg se tud majd lenni, mert különben jönnek a pánikrohamok. Öngyilkossági gondolataim vannak emiatt, vagyis egy konkrét tervem, egy szinte biztos megoldás amit eddig a fájdalom miatti félelem miatt nem tudtam megtenni. Viszont lassan kezd nem érdekelni mennyire fog fájni, nem bírok így tovább élni, megváltás lenne számomra a halál. Emiatt hülyeség lenne?
2017. márc. 11. 20:08
 1/3 anonim válasza:

A válasz: határozottan hülyeség!

A húgom ugyanilyen helyzetben van,bár ő elég fiatal.Ahogy látom tökéletesen tisztában vagy azzal,hogy depressziós vagy.Ilyenkor nem kell magadnak minden problémát megoldanod.Nem is tudnád.

Lehet béna egy példa,de vannak emberek,akik szívesen segítenek neked ahogy tudnak.(Ilyen ember lennék én is.Nem is ismerlek,a neved sem tudom,de tudom,hogy borzalmas lehet így élni.Szívesen beszélgetnék veled,fel akarnálak vidítani,ha ezzel valamennyit is segítek!)Lehet ez számodra nem nagy segítség,csak érezd,hogy van értelme élned!

Kommunikálj emberekkel,hugomnak az segített.

Mást személy szerint sajna nem tudok tenni,de sok sikert szeretnék kívánni a lelki bajok megoldásához!☺

2017. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Xanax helyett szedjél magnéziummal B-vitamin komplexet (de hogy én ezt már hány ilyen kérdés alá leírtam, azt nem tudom). A B-vitaminok erősítik az idegeket, nem leszel annyira stresszes. Ne öld meg magad kérlek, a világnak szüksége van rád.
2017. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Évek óta magányos és kirekesztett vagyok akárhova is megyek. Szerintem ez, hogy nem fogadnak el az emberek, és hogy olyan közegben élek amit nagyon nem szeretek és ahol sokat aggódok"


Igen! Emiatt lehet! Beszéld ki magadból, ami nyomja szíved! nem csak itt, a GYK fórumokon mindenhol. Ha tanáccsal tudsz lenni a problémáddal kapcsolatban, akkor azt is mond el.

2017. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!