Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki, ha fiú léttemre idönként...

Ciki, ha fiú léttemre idönként elsírom magam? Mit gondoltok? Lányok vélemény?

Figyelt kérdés
Most biztos hülyének meg gyengének gondoltok de az a helyzet,hogy szoktam néha sírni zenéken,filmeken,képeken és néha élőbe is de ez ritka de megesik,filmeken nem az olyanokon mint pl, a nyálas mexikói ratyisorozatokon meg a romantikus filmeken NEM hanem az olyan filmeken ahol a végén mindenki boldog, mint pl,ezen :) http://www.youtube.com/watch?v=LeQifImY4Hk ennél akkor mikor a zenét meghallom,meg a legvégén mikor Luke meglátja a "szellemeket".meg az Oroszlánkirálynál is meg minden olyan filmnél ahol ilyesmi van!Volt még olyanis mikor néztem a csillagos eget és arra gondoltam,hogy mennyi híres zenész van odafent akkor egyböl elkezdtem pityeregni mert valahogy nem birom ki,hogy az ilyeneknél ne sírjak vagy pityeregjek!
2013. szept. 24. 17:34
1 2
 1/13 vörös98 ***** válasza:

15L vagyok, nekem erről az a véleményem, hogy nem hátrány ez:) ez szerintem többek között azt jelenti, hogy vannak érzéseid, és nem félsz kimutatni őket, ez szerintem jó pont.

Mondjuk ez az én véleményem, és értem, hogy miért írtad ki, de ezen kívül legyen meg a saját véleményed/alkotott képed magadról, és ne hagyd, hogy a kis névtelen senkik belepofázzanak az életedbe:)

2013. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kis érzékenység nem gáz,de a Csillagok Háborúján sírni? Na ne.
2013. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Oroszlánykirályon sírni? Én nem sírtam lány létemre azon. :-D
2013. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én 18 éves fiú/férfi létemre sírtam egy számomra hihetetlenül jó könyv végén. Ne törődj senki véleményével, vannak érzéseid, és ez így van rendben.
2013. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a személyisége és nem kell törődni más véleményével, főleg ebben a mai szétkorcsosult szarban. Ha neked nincs gondod magaddal, akkor a többivel ne foglalkozz.
2013. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2013. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha társaságban sírod el magad ultraciki.

Ha egyedül, akkor csak kicsit.

Kivételt képez ez alól, ha a Star Warson sírsz, az cuki, azon sírni kell.


Ezt a csillagos eges dolgot pedig szerintem ne nagyon hirdesd...

2013. szept. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
az télleg hülyeség amit utoljára lerírtam,, az nemkell figybe venni...
2013. szept. 29. 01:27
 9/13 anonim válasza:
Szerintem verd ki a faszodat, és akkor jobb :D
2013. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2013. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!