Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Furcsa gyilkosságot álmodtam...

Furcsa gyilkosságot álmodtam . Mit jelenthet? . Ha valakinek van egy kis idelye elmagyarázhatná nekem.

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy aktív párkapcsolatban élek és párszor már visszatért ez az álom, hogy otthon vagyok egy kis faluban és van a szomszédban egy velem egyidős pár akik jól megvannak. Az álmomban kívülről látom magam és eléggé beteges, pszichopata fejem van beteg vigyorral. És megöltem a kertünkben a fiút majd elástam a barátnője szeme láttára, de egyikőjüket sem ismertem. Aztán a lányt rémisztgettem, hogy megölöm és, hogy lassú halála lesz, és eközben végig sötét árnyékban bújkáltam ismét csak gonosz vigyorral véres késsel a kezemben. Pár nap eltelt és a rendőrség is keresni kezdte a srácot. Majd végül a lányt is megöltem, de az ő testét már felgyújtottam és miközbe eldobtam a gyufát kívűlről látva magam ismét csak a sötétségben álltam gonoszan vigyorogva. És aztán felébredtem.

2017. márc. 12. 22:12
 1/6 szántóvető ***** válasza:
nem bántottak kiskorodban,esetleg molesztáltak szekszuálisan?
2017. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem sose.Max apukám bántott sokszor lelkileg és nézett le. És szerintem jó kapcsolatban is élek a mostani barátnőmmel.
2017. márc. 12. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent.
2017. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szántóvető ***** válasza:
hát akkor egy álomfejtőt kéne felkeresned.a visszatérő álmoknak lehet jelentésük.
2017. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 te te te ***** válasza:
Nem volt egy eros szerelmi csalodasod?
2017. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Képes vagy asszertív lenni a mindennapi életben?
2017. ápr. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!