Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért történik meg amire...

Miért történik meg amire gondolok?

Figyelt kérdés

Gondoltam magamba valamit, és rá maximum 1 perc múlva bekövetkezett. Most írhatnék példákat, de n em írom le mindet csak párat.

Valami édeseset kívántam, mentem a menzára és gondoltam magamba hogy jó lenne valamilyen tészta (itt nincs nagy választék, diós, mákos vagy grízes) erre grízes lett! Vagy gondoltam hogy most úgy neveték, mert szomorú voltam erre benyitott egy jó barátnőm és megnevettetett! De ezek csak az ilyen kisebbek, nem sorolom végig. De elmondtam valakinek és azóta nem sikerül. Ez miért van?



2017. márc. 13. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Vonzás törvény :) a gondolat teremt

Nekem is sokszor volt már ilyen főleg anyukámmal h este gondolkoztam jó lenne ezt főzné és másnap azt főzte pedig nem beszéltük meg. Iker testvéremmel ugyan ez bár az szorosabb kapcsolat :)

Azt nem tudom hogy ez miért van de jó dolog szóval örülj neki

2017. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Akkor nem vagyok egyedül. :) Velem is ez szokott történni, ahogy idősödöm egyre gyakrabban. Néha már-már ijesztő... Pl.nálam rendszeres az,hogy gondolok valakire és ő megjelenik. Pedig már ezer éve nem láttam.
2017. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg a matematikai csapda fogalmával.
2017. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Helyes válasz ***** válasza:
Szellemi lény vagy,van lelked,és tesben élsz.És ha megismered Jézust,még ennél sokkal élesebb lesz a szellemi "látásod".Rájössz a lényegre a felszín alatt.
2017. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 te te te ***** válasza:
Ez egyszeru kovetkeztetes. Az agyad mar felallitott egy rendszert miszerint te kivanod vagy "megjosolod,, a jovot, csak erre te nem jossz ra.
2017. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megérezted a tészta szagát, ettől megjött a kedved a tésztához és ennyi.

Haverod látta, hogy szarul vagy és felvidított, mert jófej.

Vagy sima véletlen. De az ilyen dolgokra általában van egy ilyen egyszerű magyarázat.

2017. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!