Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik velem, miért...

Mi történik velem, miért gondolok mindig rá? Ez már betegség?

Figyelt kérdés
Olyan erős érzelmek keringenek bennem, amiket nehéz megmagyarázni. Sokszor jó érzés és sokszor rossz. Annyira szeretem a barátom, hogy meghalnék érte és ezt komolyan mondom. Nem tudom nélküle elképzelni az életem. Már többször elmondtam neki, de ő erre mindig jajjgatni kezd, egyszerűen nem érzi át mennyire fontos nekem az ő véleménye erről a dologról. Mindent elviccel, ami nekem nagyon rosszul esik és mindig rossz gondolatokat idéz elő "miért nem mondja azt én is szeretlek? Biztos már nem szeret" és ehhez hasonló gondolatok, amiken elkezdek örlődni, kedvetlen leszek, szótlan, kicsit húzódzkodó. Úgy érzem, hogy egyedül vagyok az érzéseimmel. Aztán ha mond egy olyan szót, ami engem boldoggá tesz pl: szeretlek. Akkor még a könny is kicsordul a szememből és arra gondolok, hogy többé sosem kételkedek benne. De aztán ha kevés csókot ad, inkább csak puszikat ad, akkor ismét elszomorodom. Engem a csókja tesz boldoggá, más semmi. És ezt betegesnek tartom, hogy nap mint nap a csókjaira várok vagy akár többre, mert ha aznap kimarad vagy keveslem, akkor az egész napom rossz és azt érzem, hogy megszakad a szivem. Nagyon érzékeny lettem mellette és féltékeny is. Ha közel is van hozzám, mindig arra gondolok, hogy mikor foglalkozik velem. És sokszor ideges is vagyok, sokszor kötekszek és sokszor megbántom, pedig nem akarom. Tudja, hogy nagyon szeretem mégis játszik az érzéseimmel. Mikor megcsókolom mindig baja van, mintha nem tetszene neki. Aztán ha nem csókolom meg, akkor meg az a baja. Úgy érzem ő kerget az őrületbe. Igyekszem jó lenni hozzá, de akárhogy viselkedem mindig engem állít be rossznak. Szerintem egyszerűbb lenne, hogyha ő is kimondaná nyíltan az érzéseit, hogy mennyire szeret vagy hogy mi a véleménye rólam... nem pedig viccekkel terelni a témát, mert így csak nekem lesz rosszabb, mert újabb rossz gondolataim lesznek. Már gondoltam arra, hogyha egy nap lebukna, hogy csajozik akkor azonnal elhagynám. Ezt neki is megmondtam. De magamban úgy érzem, hogy nem tudnám elhagyni, mert nekem ő jelenti a MINDENT. Nem tudom mi a véleményetek erről, voltatok e már hasonló cipőben

2016. nov. 18. 20:28
 1/2 anonim válasza:
Kezdeményezz olyan dolgokat amire nem tud viccekben szólni. Tudod mire gondolok......És talán még neked is jobban esne mint egy csók.
2016. nov. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sokat olvasgattam, rájöttem, hogy szerelem-, társfüggő vagyok. Igaz, már régóta tudom, hogy kényszerbetegségem van, ez is kiválthatja ezt a beteges érzést
2018. jún. 16. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!