Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hajlando vagyok "megváltozni"...

Hajlando vagyok "megváltozni" de h kezdjek hozzá? (lenn)

Figyelt kérdés
h nyitottlegyek a suliba,és h bartokat szerezhessek mert egyedűl vagyok.. az a baj h igazábol kedves jofej,vicces , beszédes vagyok (volt is rengeteg nagyon jo barátom,csak egy uj suliba kellett mennem,és ugy érzem h itt semmi keresni valom sincs,lehet h csak azert érzem ezt mert nincsenek haverjaim akikkel joban lehetnk.) vissza térve : teljesen az ellentétjét mutatom ebben a suliba ami valojában vagyok és ez a legrosszabb az egészben. de nem tudom h hogyan kezdjek hozzá..tudom nem 1-2 nap de hajlando vagyok akár honapokat is ezzel foglalkozni. jah lehet nehezebblesz mint gondoltam mert kissebségi komplex-usom is van.
2010. máj. 11. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Fiú vagy,vagy lány?

Én amikor új suliba kerűltem bunyóznom kellett.Pár hétig szivattak,aztán amikor nagyon sokan ott voltak,keményen elpüföltem egy magasabb osztályba járó srácot.

Igazgatói intő,de Jé!Utána senki nem mert piszkálni.

Ha lány vagy,sajos nem tudok segíteni:(

2010. máj. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:)
2010. máj. 11. 06:35
 3/6 anonim ***** válasza:
ha lány, akkor is verekedhet ;)
2010. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szervezz házibulit.

Utána imádni fognak

2010. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem új suliba, csak új osztályba kerülyem ősztől, és sokáig úgy éreztem, h én nem ebbe a társaságba tartozok.. tiszta LÚÚZERek vannak, beszélek velük, mert muszáj .. van néhány jó fej, mindenhol van :D keresd ezeket :)
2010. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen de nem teljesen a sulis dologra gondolok az csak azert volt h miért szeretnék..de ami a sulis dolog felett van az az ami igazból érdekelne. :) de azért thx mindenkinek :D
2010. máj. 13. 02:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!