Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit jelent ez az alom. Rettenetesen erdekes.

Az alomban az volt :A keresztanyam (pszichiáter)megorult . Megsertette a ferjet es a gyereket aki az almomban a fluimucil reklámarca volt(értsd:Ábel) és aztán öngyilkos lett. Es eloszor azt hittem apa halt meg. De aztan kiderult hogy nem o hanem ugye bar a keresztanyam es most jon az erdekesebb resz . Es mikor emeltek le a koporsot kinyilt es kivettem belole egy kepet amit beletettek. De az embert a loporsoban nem lattam. A kepen egy fiatal no allt es ami a legerdekesebb egy kicsit hasonlitott ram . De nem ismertem azt az embert. Lenyegesen olyan volt mint en szeme haja fejformaja . Minden stimmelt. De en aktivan ottvoltam. Beszelgettem meg minden . Es ez az illeto nagxobb volt mint en 20 -25 ev koruli!

Kerlek segitsetek! Csak olyan szoljon hozza aki ert ehhez vagy aki egesz biztosra tudja amit mondd . Nagyon ijeszto ez az egesz ezert csak biztos valaszokat kerek. Azt tudom halva latni magad hosszu elletet nelent!

Irjatok kerlek! Kosuoni:13L



2017. márc. 17. 21:09
 1/2 Hajnal7676 válasza:
Szia! Figyelj! Először is ne félj! Oké? Nekem is különös és furcsa álmaim vannak. Nyugodj meg. Ez nem azt jelenti,hogy akkori korodba meghalsz,amit álmodtál. Azt jelenti,hogy bizonytalan és félelmekkel teli a jövőképed. Nincs biztos érzelmi és lelki kapaszkodód! Félsz attól,hogy elveszíted önmagadat,valószínűleg érzelmi kötődési hiányod van. Sok ölelés kellene neked valakitől akit szeretsz. Nyugodj meg és próbálj Imádkozni és ülj le egy papír elé és írj terveket a jövődre nézve!!!!!!!!ez nagyon fontos. tervezd el hogy akarsz élni,miképpen látod magad! És ne feledd!Isten mindent hall és lát is és nagyon szeret téged! Add Neki az életedet és akkor semmitől se kell félj már többé! Neki elmondhatsz mindent úgy,mint egy barátnak,mert ott van veled,melletted a jobbodon,ahogy van a Bibliában is! Ne félj a jövőtől! Ne félj szeretni és ne félj ÉLNI! nézz olyan dolgok után amik a lelkedet jókedvre derítik,mint pl a festés,rajzolás,írás,zene,vagy beszélj rá egy hangrögzítőre,mindegy csak légy őszinte!!!!Isten legyen veled. szia.
2017. márc. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Sokat segitettel!
2017. máj. 30. 20:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!