Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tud lemenni a válaszom...

Hogyan tud lemenni a válaszom hasznossága 30 százalékra vagy az alá?

Figyelt kérdés
Itt mindenkinek minimum 50-60 százaléktól kezdődik,de nekem a regisztrációt követő 4 napon már 20-30-nál van...Pedig mindig normális vagyok,megindoklom a válaszaimat,és mindig írok 2-3 mondatot.(Minimum).És ahányszor új accom van,mindig lerontom,és egyre kevesebb lesz a százalék.Ez mitől lehet? Mindig engem százalékolnak le!
2017. márc. 21. 06:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lényeg mit és mennyit írsz, csak ha mások nyomkodják rá a pirosat, akkor ez lesz a sorsa. Én 2009 óta adok választ és beállt egy ideje a százalékom. Ettől magasabb nemigen lehet, mert nem mindenki ért egyet mindenkivel, még ha a téma és a válasz egyértelmű és szakszerű is akár. Mindig van aki másként tud dolgokat és lepontoz.
2017. márc. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan őrizhető meg a magas százalék?

Kerülj egyes rovatokat. Erősen lepontozásveszélyes a családi kapcsolatok, az ezo, az ételek-italok, politika

Ne írj sokat!

Tapasztalat: kérdésre a válasz egy igen. Kész, ennyi. De valójában nem is helyes. De 100%ra értékelik.

Leírsz harminc mondatot, amiben van egy apró tévedés. Értékelése: zéró. Hiába tíz másik dolog korrekt.

Vagy: ne kapcsolódj bele a kérdés alatt kilakult párbeszédbe.

Kérdés: miért piros a paradicsom. Valaki írja, hogy szerintetek van lila? Esetleg maga a kérdező.

La leírod, hogy van, akkor lepontoznak, mert nem ez volt a kérdés.

És lehetne még sorolni tovább.

2017. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már az adminoknak is felvetettem, de nem változtatnak rajta:


Az a baj az oldallal, hogy nagyon a kérdő lelki állapotától függ mi van. Ha TE felteszel egy kérdést azt azért teszed (én legalábbis), hogy külsős választ, ötletet kapj akkor is ha az TETSZIK, vagy NEM TETSZIK.


Ha neked más a nézőpontod, pedig az is számít, lehet a kérdező lepontoz mert megsértődött, vagy valaki más válaszoló. Nem fair, hogy pl más válaszoló pontozhat. Akkor max döntse el csak a kérdező szerinte hasznos volt-e vagy nem. Még ha olyan választ is írsz, ami esetleg nem igaz, vagy eltér a többségétől, szántad az időd, hogy válaszolj. nem egy fair rendszer

2017. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát igen,van benne valami...Csak én nagyrészt szexualitás/párkapcsolatok témában adok válaszokat.Mindenki minimum 70 százalékot kap,én meg sokszor nullát...Mindig az én válaszom a leg.szarabb. :D
2017. márc. 21. 13:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
jááááj ott PLÁNE sértődős emberek vannak...jézusom nekem most vagy 3 szókaratém van zsinórban, mert a kérdező nem képes elfogadni a dolgokat...
2017. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
utoljára még valami: vannak, akik nagyon nyalista és diplomatikus válaszokat adnak, egyik regisztrációmmal nekem is sikerült 80-nak lennem. de inkább őszinte véleményt írok.
2017. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mégis 68%-on vagy. xD
2017. márc. 21. 13:54
 8/12 anonim ***** válasza:
ritkán kapok értékelést, pedig mostanában lehúztam pár embert:D próbáld ki a diplomatikus oravecz nóra stílust:D
2017. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
xD
2017. márc. 21. 14:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam néha válaszolgatni a Párkapcsolatok, vagy Gyereknevelés témakörökbe, ott tuti hogy lepontoznak. De nem különösebben érdekel, mert van néhány témakör, ahol szinte minden válaszom 100%.


Javaslom egyébként a Házi feladatok és egyéb, tanulással kapcsolatos témaköröket, ott ha helyes a válaszod, szinte biztos a 100%.

2017. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!