Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valami bajom van? Vagy mi ez?...

Valami bajom van? Vagy mi ez? Mit csinalhatok ellene?

Figyelt kérdés

Állatorvos szeretnek lenni , most vagyok nyolcadikos. Tudom neha elore gondolkozom es tul aggodom a gondokat , de ha kapok egy rosszabb jegyet akkor nagyon magam alatt leszek .Azert mert mar most felek hogy mi lesz jovore , meg ha nem vesznek fel az egyetemre. Tudom hogy ez igy nem jo , mert nagyon tudok emiatt szomorkodni,sirni. Mit kene tennem? Most mi a bajom ? Barki barmit gondol nyugodtan johet

14/L



2017. márc. 23. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább a középiskolában húzz bele. Én általános iskolában majdnem kitűnő voltam, de gimnáziumban közepes. Először nem is vettek fel az egyetemre, csak második alkalommal. Az általános iskola eléggé "alapozó". Ha kapsz egy rossz jegyet az még nem jelent semmit. Én is kaptam, orvostan hallgató barátnőm is. Nem a világvége. Tanuld a nyelvet, ha állatorvos szeretnél lenni akkor a biológiát, kémiát. Érettségi előtt tedd le a nyelvvizsgád.


Húú...visszagondolva én is ilyen parázós voltam, de ez a korral jár. :) Még fiatal és tapasztalatlan vagy. :) Nincs semmi bajod!

2017. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!