Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha huzamosabb ideig csak a...

Ha huzamosabb ideig csak a rossz dolgok utnek be, mi lehet a problema?

Figyelt kérdés

Elore leszogezem, nem Onsajnaltatas a cel, de erdekelne mi a velemenyetek. Elsportolo vagyok, jo tanulo es 18 eves.

Kezdem az elejet, nyaron tortent, hogy sokat voltam serult es beteg, de 2-3 nap alatt mindig felepultem, ez meg kissebb problema. Volt egy nagyon jo parkapcsolatom, amiben 4 evig eltem. Na, ez veget ert szeptember kornyeken, meg nemis viselt meg tulsagosan mert volt nagyobb problemam.. Elotte 3 hettel oldal es reszleges keresztszalag szakadast szenvedtem, ezert az egyik legfontosabb dolgot az eletemben 6 honapra elveszitettem.. A masik fontos dopg az eletemben a baratnom volt, ot is elveszitettem. Szepen lassan epulgettem fel, volt egy tanarom, aki odafigyelt ram es nagyon jo fej volt, segitett sok mindenben. Kiderult, hogy hogy zaklató es szerelmes belem, ebbol rendorseg, stb (ezt nem szeretnek reszletezni, a lenyeg megvan) , sztan szepen felepultem, mar meccsen is reszt tudtam venni, amikor olyan derekfajas jott ram, hogy nem birtam mozdulni.. Ismet kihagytam 2 hetet, aztan 1 het betegseg.. Most erzem, hogy kezdek formaban lenni, de ismetelten a derekam egy nagyobb erokifejtesnel megfajdult. Az utobbi 8 honapom borzalmas es csak keresem a valaszokat. Mindigis pozitiv ember voltam es a jot probaltam latni mindenben.. Es ez sikerultis, (pl a zaklatonal hogy hany masik gyereket mentettem meg, a serulesnel hogy tudok izmot felszedni legalabb es tanulni, stb..) de kivancsi vagyok a velemenyetekre, ki hogy elne meg ha vele ez tortenne es mit cselekedne, minden valasz nagy segitseg lenne szamomra.. Esetleg volt e valaki hasonlo helyzetben? Koszonom a valaszokat!



2017. márc. 27. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a sport az utad? Vagy nem ebben a formában.
2017. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A sport az egesz eletem resze volt, ami eddig igazan jol ment es igeretes volt szamomra, amivel a kenyerem keresem.. De lehet igazad lehet? En eddig a "megprobaltatas idoszakara" gondoltam, kiprobal az elet mire vagyok kepes..?
2017. márc. 27. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Pech.
2017. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!