Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem ilyenkor?

Mi van velem ilyenkor?

Figyelt kérdés
ma is pl. hirtelen elkezdett gyorsan (de nagyon gyorsan) verni a szívem, és kapkodtam a levegőt. ideges voltam egy dolgozat miatt és a kedvem is rossz volt. és már majdnem sírtam olyan rossz volt. de akkor csak rontottam volna mindenen mert volt már ilyen csak akkor sírtam is és nem tudom mi lett velem de alig bírtam abbahagyni csak zokogtam egyre jobban és már alig kaptam levegőt
2010. máj. 12. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Izgulsz, te idióta... most ezt komolyan nem vágtad?
2010. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Te komolyan ennyire idióta vagy? Izgultál, és hisztiztél. Vagy tanulj, vagy szard le az egyest te nemnormális.
2010. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 haggyámán ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni, bár nem dolgozat miatt, nagyon ritkán, ha valami nagyon felkavar. Én ilyenkor remegek is, bármilyen meleg legyen.
2010. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

velem se mindig a doga miatt van mert az vhogy nagyon nem tud érdekelni. és különben meg tanultam rá csak nem értettem.


kicsit olyan mintha bepánikolnák vagy nemtom :S

2010. máj. 12. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pánikbetegség, de még nem olyan komoly fázisa. Nézz utána neten.
2010. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!