Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mikor fog megjönni...

Szerintetek mikor fog megjönni? Es mar kamaszodom?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 15. 12:29
 1/5 PresidentEvil ***** válasza:

.

Ha legalább az életkorodat megírtad volna... mert így csak annyit írhatunk, hogy háromévesen még nem időszerű, harmincévesen már nem az. A kettő között meg kábé ezer dologtól függ.

2017. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel most kerdeztem itt valamit, ezert nem tudom, hogy hogyan kell. De 10 eves vagyok, van feher folyasom, es szorosodom mar egy kicsit lent,es fent feher pihek vannak.
2017. ápr. 15. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
12-14 év körül szokott megjönni. 10 éves úristen, 10 évesen ne foglalkozz még ilyenekkel, rossz belegondolni hogy a 10 éves kishúgom a sunáját nézegetheti hogy mennyire szőrös.. de amúgy mindenkinél más igen. neki már a mellei is nőnek, kicsit dagibb mint mi voltunk az igaz de elég fura hogy a 10 éves gyereknek majdnem nagyobbak a csöcsei mint a 22 éves nővérének :DD
2017. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem már 7-8 évesen izgattak a lányok szexuálisan, akkor most pedofil vagyok?

Nincs abban semmi, ha egy kis lánynak nő a melle vagy nagy a melle. Ez lesz a cél egyébként is.

Semmi ciki nincs benne, ha érdekelnek a fiúk és nem unikornisnak hiszed magad vagy még egy összeadáshoz is gügye vagy.

Bár a szexhez még tényleg fiatal vagy. Nem árt hozzá érzelem, és nem kell rögtön szülni vagy hogy fájjon.


Szóval akkor kezdj el aggódni, ha 15 évesen nem jött meg, de még akkor sem biztos, hogy gond van.

12-13 körül várható szerintem.

2017. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Te jó ég, nekem még 14 évesen sem voltak különösebben erős szexuális vágyaim. :)
2017. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!