Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mit csináljak? Az iskolán...

Most mit csináljak? Az iskolánk kéthetes kirándulást szervez Spanyolba, de mit csináljak ha senkit nem fogok ismerni?

Figyelt kérdés

Jövőre megyek ki Spanyolországba. Eleinte minden jó volt, mert úgy volt hogy egyik haverom is jön velem és én tök boldog voltam, hogy nem leszek egyedül. Be is fizettem az egész összeget abban a tudatban élve, hogy milyen jó lesz majd.

Igen ám, de a haverom tegnap szólt hogy mégsem tud kijönni, mert nem bírja anyagiakkal.

Megjegyzem én is nagy nehezen kuporgattam össze azt a pénzt. És most egy kicsit pánikolok, mert rájöttem, hogy a tanárunkon kívül senkit nem ismerek...most hogy a haverom nem tud jönni.

Kicsit félek, hogy mindenki fog mindenkit ismerni majd csak én leszek a kívül álló.

Járt már közületek hasonló cipőben ? Mit csinálnátok a helyemben ?


2010. máj. 13. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

hú de sajnállak hogy spanyolországba mész

majd találsz barátokat hamar az úton ne igzulj már:S

2010. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*izgulj
2010. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menjél, majd megismersz.
2010. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első veled szembe jövő embernek mutazkoz be és kérdezd meg hogy hívják, hány tesója van, mi a kedvenc fagyija..... ismerkedj nem leszel egyedül.

Nem olyan bonyolult ez hajrá.

2010. máj. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Először, kérlek írd azt, hogy "Spanyolországba".
2010. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :)
2010. máj. 15. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!