Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyiből tudok kihozzni egy...

Mennyiből tudok kihozzni egy ilyen kirándulást?

Figyelt kérdés
2 személy, max 14 nap, kaja és szállás, repülőjegy: New York ban mondjuk 4 nap, majd Grand Canyon, San Francisco és esetleg még Los Angeles.
2011. okt. 18. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó előre lefoglalod a repülőket és az olcsó szállásokat, spórolósan kajálsz, talán kijön kettőtöknek egy millió körül. De én ekkora túrára biztos, hogy egy hónapra mennék. A célpontok túl nagy távolságra vannak, az idő nagy része az utazással telik, nem az élvezettel.
2011. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez így nehéz össze hozni,


new york a keleti parton van. inkább szedd kétfele, vagy minimum 1 hóanpt szanj rá és rengeteg pénzt.


keleti partot talán így érdemes megnézni

Washingot, New york, Boston, Niagara vízesés. ez 14 napba azért bele fér, de csak a legnagyobb latványoságokat fogod látni.


a nyugati partra lehet egy Los Angeles, Las vegas, grandcanon és san francisco utat tenni.


szerintem egyik utat 2 före kilehet 1 millióbol hozni.

2011. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jatszadozz az expedia.com -on.

Ezen teljes csomagokat allithatsz ossze, az arbol mar csak a parkbelepo, kepeslap meg a kaja marad ki.

Most voltam a szuleimmel a Canyonnal es delelott szakadt az eso es nem sokat lattunk. Delutan kiderult es elmentunk ide oda, de legkozelebb tobb napra megyunk es benevezunk egy "lemegyunk az aljaba" turara, mert ugy az izgi.

Friscora en 2 napot szannek, amibe belefer az Alcatraz, egy ket neves latvanyossag, atkocsikazas a hidon meg kilogva utazni a cable car-on.

Amire meg ugyelj: NY-ba, Friscoba nem kell kocsi mert NYC tomegkozlekedese irto jo, SF nem olyan nagy, mi tobbszor is bejartuk gyalog. Viszont a Canyonhoz es LA-be mindenkepp kell kerek, viszont LAbol a Canyon tobb mint 8 ora.

Inkabb repuljetek Vegasba vagy Phoenixbe fapadossal es bereljetek kocsit. Innen a park bejarat kb. 4-5 orara van.

2011. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon szivesen mennenk 1honapra, de az mr tenyleg nagyon sokba lenne. Az a baj, hogy a keleti parton csak NY vonz meg talan a Niagara. Ha pedig csak a nyugati partra mennenk, akkor bannam, hogy nem lattam NY-t!

NY-ba hany nap kellene a kovetkezok megtekintesehez: Wall Street, Rockefeller center, Chrysler building, Empire State building, Satute of Liberty (csak komprolmegnezni ami atmegy Staten Islandra),Central park, Time Square.


Diakszallon csak diakok szallhatnak meg? Ny-ba mi szamt olcso szallasnak?

2011. okt. 19. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!