Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tegyük fel, hogy megadatik...

Tegyük fel, hogy megadatik nektek az a lehetőség, hogy megvalaszthatjatok, nőként vagy férfiként akartok tovább élni (vagy az életerejét elölről kezdeni). Mit valasztanatok? Miért?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 15. 23:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Életeteket*
2017. ápr. 15. 23:35
 2/13 anonim ***** válasza:
Mondanál egy konkrétumot?
2017. ápr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Különösebben nem értem mire gondolsz, egy szituációt szándékoztam felvázolni, de ha ez segít, akkor tegyük fel, hogy megjelenik előtted a jotunder es megválaszthatod a nemed. :D
2017. ápr. 15. 23:48
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

#2-es kérdező és válaszoló vagyok.


A "jó tündér" eredetileg ha nőnek teremtett alkalmazkodj ehhez.

Erről szól az élet nagy része.


A "lehetőség", a modern technika, csak később meg ne bánd ezt a dolgot.


Fogadd el ami lettél, és még egyenlőre tartsd vissza magad attól, hogy a MARS-ra be add az igényed, hogy oda utazhass.

Mert nem fognak komolyan venni.


Miért nem fogadod el, hogy nő, vagy férfi lettél?

Ha nő lettél és nem szereted, van rá orvosi megoldás, de a fejedben akkor is férfi leszel, ha tetszik, ha nem.

Csak bebeszéled magadnak és utána másoknak is, hogy Te mivé akarsz változni.


Családalapításnál, vagy mesterséges, vagy kép pólus létezik, nemi szervileg és egy férfinak nem hiszem, hogy bevállalnak egy méh beültetést.

De az is lehetséges, hogy utódlás számodra nem fontos.

2017. ápr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

előző: ez csak egy elméleti kérdés, asszem, egy kicsit túl komolyan vetted... :)


Én nő vagyok. Szívesen lennék férfi, mert úgy egyértelműen könnyebb életet élhetnék. De csak heteróként, mer a melegeknek még mindig nehéz, főleg Magyarországon. Akkor viszont le kellene mondanom arról, hogy férfiba legyek szerelmes/ legyen párkapcsolatom, pedig ez az egyetlen dolog, amit élvezek a női létben, ezt viszont nagyon. Szóval nagy dilemma :D

2017. ápr. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és ha válaszhatnék akkor is nő szeretnék lenni. Miért? Egyszerűen csak szeretek nő lenni. A másik pedig az, hogy nőként átélhettem hogy gyermeket hordok a szívem alatt és életet adhatok neki. Nekem ez egy csodálatos élmény volt, amikor várandós voltam. Meg szeretek anya is lenni. Apának is nyilván jó lenni, de az valahogy más.
2017. ápr. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ferfi vok es az is akarnek lenni :D
2017. ápr. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#4-es


Ohm, ok. Egy szóval sem mondtam, hogy en műtétet tervezek. Másrészt, szerintem elég árulkodó jel a kérdés elméleti mivoltára, hogy benne van az is, hogy az egész eleteteket elölről kezdjetek (adott esetben a másik nem tagjaként) , ugyanis tudtommal ez meg nem megvalósítható, de ha igen, szólj kérlek :)

2017. ápr. 16. 12:41
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát én lehet lányként, de csak ha szép lennék.

Bár jól elvagyok így. Mindenki az, ami biológiailag az. Nem aminek érzi magát.

2017. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olyat lehet, hogy kis időre kipróbálni milyen lehet 18 éves szőke bombázó lányként élni, mondjuk egy hétig? Ha nem, akkor maradnék férfi, illetve újra fiúként születnék újra, ha lehetne választani.
2017. ápr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!