Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak olyan emberek, akik...

Vannak olyan emberek, akik csak azzal barátkoznak a másikkal, mert van jó márkájú ruha és gazdagok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Rohadt szánalmasnak tartom az ilyen embert.
2010. máj. 14. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
én is annak tartom, de sajnos tényleg vannak ilyenek :S
2010. máj. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért az sem gyakori, hogy egy túl csóró és egy túl gazdag igaz barátokká váljon.
2010. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 haggyámán ***** válasza:
Nem akarok általánosítani, de a gazdagok inkább lenézik a nem annyira gazdagokat. Persze nekem is vannak olyan ismerőseim, aki nagyon gazdag és elég szegény, mégis nagyon jóban vannak.
2010. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kivel állsz le beszélgetni 1.Szakadt koszos büdössel

2.Ápolt,jó kinézetü emberrel???


Sztem mindenki a 2.at választja:D

2010. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért ez nem egészen így van... mi pl. jó anyagi helyzetben élünk, sok mindenem megvan de mindenkivel szívesen ismerkedem , barátságos vagyok. Viszont az a nagy helyzet, hogy ha olyasvalakivel fűzöm szorosabbra a kapcsolatot, aki mondjuk kevésbé tehetős, abból elég sok kellemetlen szituáció születhet beszélgetéseknél, amikor azt hiheti dicsekedsz, esetleg picit megirigyel. Én ilyenkor nagyon rosszul érzem magam, szinte szégyellem magam. Az is elég kellemetlen, amikor mondjuk elhívnám,hogy jöjjön el velem ide-oda és azt mondja,hogy nem tud jönni ,mert most nincs rá pénze. Ha olyannal beszélgetsz a hétvégédről, az új ruháidról , vásárlásaidról, stb. akinek kb. ugyanolyan az anyagi helyzete mint neked, abból sose lesz félreértés, inkább érdeklődéssel hallgat téged, azonos helyekre járhattok vásárolni, kirándulni stb.

Ettől függetlenül egyébként barátaim nagy része az átlagos anyagi helyzetűek közé tartozik,és nincs ebből semmiféle konfliktus ,mert én is alkalmazkodó vagyok és nem véletlenül ők a barátaim, jól kijövünk egymással.

2010. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is volt egy ilyen esetem. Hosszú, évekre visszamenő barátságom volt egy velem ugyanolyan anyagi helyzetben lévő személlyel. Se szó se beszéd megszakadt a kapcsolat, mert ő inkább haszonbarátokat keresett, akik nála jóval gazdagabbak, és le tudja őket húzni pénzzel. Több okból nem volt szép dolog tőle! 1: eldobni egy 10éves barátságot a pénz miatt, 2: más embereket kihasználni csak mert pénzük van. Így visszagondolva, sokszor nekem is eszembe jutott, hogy vajon mért barátkozott velem, és hogy engem (így utolag töprengtem) hol rántott le pénzzel, stb. Az ilyen embereket eléggé szánalmasnak találom, s nem érdemlik meg, hogy őszinte, igaz barátságra találjanak! Nekem ez a véleményem! L/24
2010. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért, van, mert az én meglátásom szerint a megoszlások, úgy vannak, hogy mondjuk jelöljük 1.-al a nagyon gazdagok, akiknek van 10 converse cipőjük, felveszik 3-szor és dobják ki. van a 2.számú csoprt, akiknek nincs sok pénzük, 1 évben talán 1-szer vesznek 1 jó cipőt, több évig hordanak egy kabátot, viszont mégis ápoltak, és jól néznek ki! Attól még, hogy nincs sok pénzed, lehet igényesen öltözködni, akár turkálóból megoldva. Van a 3.számú csoport, akik sírnak, hogy nincs pénzük, és csak olyan ruhákra tellik, és csodálkoznak, hogy miért közösítik ki őket. ha jól akarsz kinézni, kevés pénzből is tudsz. Meg persze, vannak akiket nem is érdekel a divat, és bokalengetős nadrágban, vagy szandál-zokni combóban járnak. Na ők más tészták, és tenném egyik csoprtba sem őket, inkább a 2.csoportba.
2011. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!