Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, ha valakivel a...

Normális, ha valakivel a barátai azért barátkoznak, mert "szép"?

Figyelt kérdés

Vannak barátnőim, akik úgy érzem, csak villognak velem. Most ezt nem nagyképűségből írom, nem arról van szó, hogy én tökéletesnek tartom magamat és úgy gondolom, hogy velem csak villogni lehet:) Egyik barátnőm ezt mondja folyton: "Jaj, úgy örülök, hogy van egy ilyen szép barátnőm is". Meg egy másik is azt mondja, hogy ha velem jön, akkor mindig olyan menőnek érzi magát. Most akkor ők nem a belsőmért szeretnek? Azon gondolkodtam, hogy ha az általuk csúnyának vélt emberek közé tartoznék, ugyanilyen belsővel, akkor vajon barátkoznának-e velem. És ez elég elkeserítő. Soha nem mondják, hogy de okos vagyok, vagy de kedves vagyok, mindig minden bóknak az alapja, hogy szép vagyok vagy jó a ruhám. Lehet, hogy ezek nem is igazi barátságok, hanem csak érdekkapcsolatok? Így akarnak pasit szerezni, vagy mi okuk lenne velem barátkozni? Mostanában döbbentem rá erre, mióta fiúkkal barátkozom inkább, és velük már jobban kijövök, mint a lányokkal. Nem húznak fel, nincs gyerekes hiszti, nincs féltékenység, a belsőmért szeretnek.

18/L


2011. ápr. 29. 00:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
De leginkább az zavar, hogy egyik barátnőmnek pl. vannak olyan barátnői, akiket kiröhög, hogy milyen rondák, mégis barátkozik velük, akkor engem meg nem tudom miért tart fent. Eleve milyen barátság az, ahol a külsőt nézzük. Párválasztásnál oké, de barátságnál már elég fura.
2011. ápr. 29. 00:53
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
A fiúk sem a belsődért szeretnek szerintem...
2011. ápr. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Nem közelednek, segítjük egymást a bajban, meg tudunk beszélni mindent, közben ők barátnőt keresnek maguknak, én meg barátot.
2011. ápr. 29. 00:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel egy más stílust, vagy kicsit "csufitsd" el magad,és tedd öket probára. Ha ugy nem kell kellessz,,,,,ipiapacs!!!!Küldd el ezeket a barátnöket a halál f@szára!
2011. ápr. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Pedig pont fordítva szokott ez lenni, sokszor irigyek a barátnők a szép barátnőre. Lehet leszbik, najó csak vicceltem. Örülj neki hogy szépnek tartanak, biztos szeretik a belsődet is.
2011. ápr. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt mondod? Egyszer mentem be úgy iskolába, hogy tornacipő, farmer,pulcsi, meg nagykabát volt rajtam, aztán a fent említett barátnőm már be is szólt, hogy "Uhh, ez nem a te stílusod.." és ilyen hülyén nézett, mintha bűntudatot kéne éreznem. Néztem rá, hogy most mi rosszat tettem. Ezt egyfajta kihasználásnak érzem, bár nem tudom, mivel kapcsolatban tudnának belőlem profitálni, se nagyszájú nem vagyok, se nagy partyarc:) Még ha "menő" lennék, de hát nem vagyok az!:D Ennek ellenére meg mégis úgy érzem, hogy nekik csak az fontos, hogy jól álljon a hajam.
2011. ápr. 29. 01:07
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Na látod? Mondom én,mikor nem voltál olyan csinos rögtön kibújt a szög a zsákból,próbáld meg ezt mégegyszer,aztán hogy biztos legyen mégegyszer,aztán döntsd el,ki az igazi barát,és ki nem...sok sikert,remélem sikerül :-)
2011. ápr. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg fogom próbálni, de félek a csalódástól. Ilyeneken nagyon ki tudok akadni, ha barátomnak tekintek valakit és akkor kiderül, hogy milyen felszínes, meg sem becsül.
2011. ápr. 29. 01:14
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább akadj ki egy kicsit,mint hamis barátaid legyenek,aztán az igaz barátokkal majd helyrejössz.:-)
2011. ápr. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A tinik 90%-a ilyen, majd kinovik. Nem igazi baratok, de ez van. Az a baj tudod, hogy a felnottek vilagaban is erdekkapcsolatok vannak, csak ott nem(csak) azt nezik, hogy ki nez ki jol, hanem azt, hogy ki hol tud segiteni, protekciot nyujtani, kinek van penze, kapcsolatai. Szeresd onmagad, mert a csaladodon kivul nem sok ember van, aki igazan szeret. Ez mindenkivel igy van.
2011. ápr. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!