Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted fajgyülölö vagyok?...

Szerinted fajgyülölö vagyok? Böveben lent

Figyelt kérdés
ha lene egy gomb ami megölne minden cigányt én megnyomnám
2010. máj. 15. 13:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
szivemböl gyülölöm öket
2010. máj. 17. 11:52
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha majd találkozol egy rendes cigánnyal aki dolgozik aki teljesen normális akkor már nem nyomnád meg azt a gombot. Pláne ha teljesen abszurdul is hangzik, de lenne egy cigány szerelmed.


Szerintem az ember alapjáraton nem fajgyűlölő de nem kedveli a rossz embereket. Az, hogy a cigányok általában tényleg olyanok amilyenek (legalábbis én is ezt tapasztalom) akkor érthető, hogy így érzel.


Amúgy sem fajgyűlölő lennél hanem inkább fasiszta aki kiirtana egy népcsoportot.


De magyarok között is vannak olyanok akiket leköpnék - és ha azok lennének a magyar emberek akkor én letagadnám, hogy magyar vagyok.


a rasszista az aki megkülönbözteti a népcsoportokat, rasszokba sorolja ÉS hierarchikus rendet állít fel. Valahogy így emlékszem a definícióra.

2010. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Van rendes cigány ismerősöm 1 atoll én még meg nyomnám, min gyárt könyeblene az életem nyugodtan tudnék lefeküdni, aludni, és még hogy ök. a ki sebség tőben vannak, mint mi magyarok a mi országunk ban
2010. máj. 18. 09:36
 14/15 anonim ***** válasza:
én megnyomnám, valószínűleg.
2010. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én meg a bnőmet szeretném végre megnyomni..

de én is fehér fűzős vagyok :DD

2010. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!