Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postai utánvétnél ha a feladás...

Postai utánvétnél ha a feladást a vevő fizeti akkor hogy van? (bőveben lent)

Figyelt kérdés
nem vagyok jártas ijen dolgokba, és azt lenne a kérdésem, hogy eladtam valamit licitálós oldalon, és hogy is van ez a postai utánvét dolog? mert azt jelöltem meg, hogy a vevő fizeti, de attól feladáskor gondolom fizetnem kell. de mi van akkor ha nem veszi át a csomagot? akkor csak kifizettem a küldést? és a pénzt én hogyan fogom megkapni? és mennyi idő kb? lehet hogy hülye kérdést tettem fel, és láttam hogy vannak hasonló kérdések, de pontossan erre nem találtam választ. lécci ha valaki tud vmit írjon.
2010. jan. 5. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A feladási díjjal megnövelt vételár összegét kell ráírni az utánvételi lapra, de a feladási díjat neked kell kifizetni. 10 munkanapig őrzik a postán a levelet, ha nem veszi át a vevő, akkor csak a feladási díjat buktad, mert a küldemény visszajön. a postán segítenek, menj be nyugodtan.
2010. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ok, köszi szépen a választ
2010. jan. 5. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!