Merre menjek tovább?

Figyelt kérdés
Most fog jönni a pályaválasztás,ezért csináltam pár tesztet,amik szerint az érzelmi intelligenciában vagyok jó.Tud valaki valamit ajánlani,hogy merre kéne tovább menni?

2017. máj. 3. 18:15
 1/2 anonim válasza:
Szerintem azt, hogy merre szeretnél tovább menni, neked kell eldöntened. Az érzelmi intelligenciához emberekkel foglalkozó munkákat tudok javasolni (pl. ápoló, tanár, óvodapedagógus, drámainstruktor, gyógypedagógus, pszichológus stb..) Én anno azt csináltam, hogy fellapoztam a felvi könyvet és az összes szakot végigolvastam és így kiszűrtem azokat, hogy mik azok, amik érdekelnek, és mik azok, amik nem. Szerintem te is nézz ezeknek jobban utána hátha találsz valamit, ami megtetszik. Olvass utána, menj el nyílt napra. Tudom, hogy nagyon nehéz döntés, de legjobban te tudod megérezni, hogy mi az ami hozzád illik.
2017. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,megfogadom a tanácsod.
2017. máj. 25. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!