Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne határozottabb...

Hogyan lehetne határozottabb egyéniségem?

Figyelt kérdés
nem vagyok visszahúzódó típus, sok barátom is van, de mégis mindig én vagyok a társaságból akit megtalálnak mások, cikiznek meg ugratnak és nem tudom megvédeni magam... az egy dolog, hogy viccből teszik de mosmtár lassan az agyamra megy. és az ismeretlenek is néha beszólogatnak... miért? hogyan tűnhetnék határozottabbnak aki könnyne megvédi magát és nem merik cseszegetni?
2008. okt. 15. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Légy John Rambo, jobb elképzelést én sem tudok. xD Nézd mindenkinek beszólogatnak, hagyd a francba, törődj a saját dolgoddal. Sok szerencsét. :)
2008. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért teszik ezt veled mert érzik, hogy "gyengébb" vagy, de csak azért vagy gyengébb mert ezt mutatod.

Ha úgymond cikiznek vagy ugratnak nevess Te is velük és egy adandó pillanatban ugrasd Te is őket.

Szerintem nem gond ha az ember "megnevetteti" a barátait.

Fontos, hogy Te is humornak és ne cikizésnek vedd.

Van egy két történet amit a baráti összejöveteleken felidézünk és bizony akkor engem cikiztek és rajtam nevettek, de nem egyedül hanem velem együtt és a mai napig jót nevetünk rajta.

Fogadd az ugratást és várd ki a megfelelő pillanatot, hogy a barátok visszaugratására.

2008. okt. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!