Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lanyok! Milyen belsosegeket/tu...

Lanyok! Milyen belsosegeket/tulajdonsagokat neztek meg egy fiun?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A belsöségek a sziv-tüdö-máj vese-belek, stb - ezt sose nézem egy fiún, általában nem láthatók és csak kiváncsiságból nem fogom felboncolni...


Esetleg belsö tulajdonságokra gondoltál?

2010. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
én mindig a vékonybélből indulok ki, akinek az szép, az rossz ember nem lehet
2010. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
minden gyomor kérdése :P
2010. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Elöször is ,hogy tud-e helyesen fogalmazni.............
2010. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én már az elsö randin belevágok kicsit az ujjukba, hogy megnézzem milyen vércsoportba tartoznak. Aztán a késöbbi alkalmakkor már van mikor fel is boncolom öket, csak a biztonság kedvéért. De ha itt is átmennek a teszten akkor lehet valami a kapcsolatunkból :)
2010. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Egy férfi szívéhez a gyomrán keresztül vezet az út.


Egy bizonyos eset után a rendőrbácsi elmagyarázta nekem, hogy nem szó szerint kell érteni...

2010. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Agyát
2010. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én inkább a humorérzékét és a kedvességét figyelem meg először. aztán a többi az jöhet szépen sorban utána:)
2010. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaj, de hülyék vagytok XD

Nah, kapsz kielégítő választ is :)

Azért, mert lehet egy full jó pasi bunkó, hímsoviniszta, flegma pötsfej, de lehet egy átlagos, vagy kicsit csúnyáska fiú rendkivül kedves, vicces és figyelmes.

Csak azért nem járnék vkivel, mert jaj, olyan helyes, olyan jó pasi, ha egy bunkó, önző péniszbuksi :S

2010. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jah, bocs, félreolvastam, azt hittem azt kérded, h miért a belsőségeket nézzük..(am a belsőségek azok tényleg gyomor, máj, epe....XD)

nah, szal...legyen humora, figyelmes legyen, kedves, ééééés...tudjon velem bánni..ne legyen egy arrogáns, beképzelt tapló..

2010. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!