Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy nő mit néz általában egy...

Egy nő mit néz általában egy férfiban? [Már mint milyen "tulajdonságokat"? ]

Figyelt kérdés
Vagy csak tényleg a "pénzt & tényleg csak a "kocsit"...
2009. dec. 21. 12:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. 16-17 éves korig, mennyire "szép", sármos, hogy tud nézni.

Később? Legyen férfi! Tudjuk rábízni magunkat. Ebben minden benne van?

Aztán a humor, azt hiszem, majdnem mindent visz.

A pénz, meg kocsi? A csaj is olyan, akit ezekért meg lehet kapni. Felejthető. Az ilyen nők könnyen felismerhetőek. Mármint, ha a pasi leveszi az ellenzőt.

2009. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
pont 16-17! ez nem "semmi"
2009. dec. 21. 12:42
 3/23 anonim válasza:
54%
szerintem hamarabb hogy hogy nez ki , utana hogy kedvesw a nok altalaban a tobbsege axt nezi a pasikban hogy $$$$$$ es hogy mi a hobbija.Minden csajnak olyan srac keene aki nepszreu mint pl: a filmszereplok !!!!!!! az egyik legcsabitobb tuljdonsga amelynek a csjaok tobbsege bedol a kinezet !!!!!
2009. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
van -e szívdobbanás, ha ránézek. aztán mennyire megbízható, diszkós piás pasik egyből kilőve, pénz kocsi nem érdekel van -e és mennyi. hogyan tervezi a jövőjét van-e célja mivel fog foglalkozni, továbbtanulni akar-e. ne legyen lusta. mennyire humoros, mennyire határozott, mennyire tud gyengéd lenni.
2009. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ami a lényeg, hogy vicces, megbízható legyen, és kitudja belőlem hozni az igazi énem, tehát feltudjak oldódni mellette. Az se gond ha büszke rám, és igenis szakít rám időt, még ha sok a dolga akkor is. Figyel rám, az érzéseimre, lojális tud lenni. Nem erőszakoskodik, de mégis biztonságban tudod magad érezni mellette. Nem punnyadós fazon, mindig kitud találni valami programot, nem papucs, de mégis a kedvedben jár. Nem akar megváltoztatni, de elmondja a véleményét. Meg tud neked nyílni. Na meg persze a szép mosoly és az igéző szemek:D

Most kicsit a nem létező ideálomat írtam le dióhéjban, bocsi ha nem erre voltál kíváncsi

2009. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
minden okés semmi baj nincs vele:)
2009. dec. 21. 15:29
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Van amikor rögtön megfog a kisugárzása és attól sokkal szebbnek látom az illetőt.. De azért mindig nézem, hogy néz ki.

Nekem mint kiderült, 1. kinézet (nem bukok a "húdehelyesvagyok" csávókra, én inkább a különlegesre megyek. 2. kisugárzás / a lelki károkat is felmérem, mert egy idegroncs nem túl jó dolog, 3.humor, 4. közös érdeklődési kör, 5. hang. A kisugárzás lelki állapothoz sorolnám a biztonság érzetet. Nekem olyan férfi kell aki mellett biztonságban érezhetem magam, nem pedig nekem keljen megvédenem a verekedésektől..

Még sok apró dolog... És azt hiszem utolsó a pénz, kocsi ruhák stb..

16/L

2009. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Engem nem az érdekel egy srácban h hány száz haverja van meg milyen nagymenő meg ilyenek... az ilyen típust inkább kerülöm.

Szerintem sokkal fonotsabb a belső. Meg lehessen bízni az illetőben, ne csak a testi dolgok érdekeljék, hanem azis hogy miért vagyok szomorú/boldog, értelmes legyen és ápolt (borotválkozás, naponta fürdés).


Gyűlölöm azokat a fiúkat akik az alsógatyájukban hordják az eszüket...

16/L

2009. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%
én csak azokat a pasikat szertem akiknek van sok pénze és pár évvel időssebb nállam. és persze hogy izmos-e meg milyen az arca.
2009. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

Szia.

Én nekem első a kinézet.A sármos, helyes pasikra bukom.

Nem szeretem például az olyan srácokat akik festik a körmüket, és az első szél elfújja őket.Szeretem ha egy fiú izmos és sportol.Viszont a testépítőktől már undorodom.De csak azoktól akik túlzásba viszik.Egy kis kar-, has- és mellizom sosem árt...

Nagyon fontos még a humor és a hasonló érdeklődési kör.

Ezenkívűl még sok kikötésem van de ha mind leirnám elaludnál...

2009. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!