Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit gondoltok a Tamara névről?

Ti mit gondoltok a Tamara névről?

Figyelt kérdés

#név #lánynév #Tamara #héber név #jelentése: datolyapálma
2017. máj. 27. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
semmit
2017. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Nincs vele semmi gond.
2017. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kedvenc nevem, de nincs vele bajom. Többet számít az illető lány jelleme. Legyél mindig rendes lány!
2017. máj. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép
2017. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Régen ez volt a kedvencem, de ma már csúnyának találom.
2017. máj. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A zsidó és bibliai származású nevek egy része túlhasznált, divatjamúlt lett (pl. Mária, Márta), más részüket meg csak 25-30 éve kezdték jobban használni, talán szokatlanok és még felénk. Ilyenek pl. a Rebeka és Tamara. Nekem személyesen nem nagyon tetszenek. De ha valakit így hívnak, az sem gond, a személyiség többet számít.
2017. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem sok bibliai lány név tetszik. Egyedül a Hanna, Mária, Noémi,Éva. A Tamara pont nem. Ráadásul így csúfolják egyik Tamara ismerőst : Tamara, vastag sz@r a lábadra.
2017. jún. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép név,ismerek egy Tamarát,ő is szép! :)
2017. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép név. Így szerettem volna hívni a 2. kislányomat, de a vezetéknevében is sok az "a" betű és együtt kimondva túlzás lett volna. De ha van hozzá jól passzoló vezetéknév, akkor miért ne? Jól hangzó név és még normálisan becézni is lehet.
2017. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!