Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Mit gondoltok rólam...

Fiúk! Mit gondoltok rólam ezek alapján?

Figyelt kérdés

Nem szeretek vásárolni, kicsit fiús vagyk. Szeretek az elektronikus zenét, viszonylag sokat olvasok. Átlagosan nézek ki. Értelmes vagyok (környezetem szerint). Gonosz, fárasztó humorom van. Új társaságban visszahúzódó vagyok, de egyébként nagyon szeretek beszélgetni. Nem vagyok érzelgős, az pedig idegesít, ha más hülyeségek miatt picsog. Alapvetően társasági ember vagyok, az ismerőseim szeretnek.

14/l



2017. febr. 26. 15:04
 1/5 anonim válasza:
79%

Te bolond...

Gondolkodj már.

Millió ilyen lány van, mégis bírunk vagy ötöt...

Ez szituációtól, stb függ.Valakinek nagy a szája neten, pompás dolgokat fogalmaz magáról élbe meg egy nagy szenny.

Ezt így nem lehet megmondani.

De élj csak álomvilágban.

Eszetlen.

L

2017. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

"Értelmes vagyok (környezetem szerint)."

Ennyi elég is volt...

2017. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Olyan szívesen jelentenén ezt a kérdést.
2017. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne érdekeljen mások véleménye, ráadásul olyanoké, akiket nem is ismersz, mert így felesleges. Az emberek bármit gondolhatnak magukról, aztán kiderül, hogy nem is igaz. Előtte meg kéne ismernünk téged, mert így nem tudunk semmit se segíteni.
2017. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Azt hogy privát üzenetekre vágysz..

L

2017. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!