Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi a barátnőjének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi a barátnőjének időnként mesél a volt csajairól, őszintén, főleg az első szerelméről, akivel hosszabb ideig együtt voltak amikor még tinik voltak? Lehet mélyen belül érez még iránta valamit?

Figyelt kérdés

Hat éve jöttek össze,3 éve vége a kapcsinak, évek óta nem találkoztak, nem is beszéltek.


nem is titkol dolgokat, csak mesél, és néha szarul esik, azt is mesélte miket tett a lányért, meg azt is hogy szemét volt a csaj mer megcsalta, meg hogy totál megváltozott, de hogy hiányzik neki a csaj személyisége, mert ennek ellenére jófej volt, legalábbis a régi énje az volt, de csak barátilag hiányzik neki, a beszélgetések, bár ezt igaz 2-3 hónapja mondta, havonta egyszer vagy kétszer emlegeti a csajt. De most csak a pasim faterja miatt jött fel ez a csaj téma, mer a pasi részeges, és külön él tőlük, és mesélte akkoriban is milyen szemét volt. Azt nem tudom szerethet e úgy engem, mint akkor azt a csajt, de al ényeg h most nagyon szerelmes belém.


2010. nov. 15. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet h még szereti...vagy csak tényleg az, hogy régen nagyon fontos volt neki a lány és sok mindenről eszébe jut még ma is
2010. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

de msn en nincs fenn nála, telefonszáma sincs meg, fél éve együtt vagyunk. Csak mivel páromnak nincs apja, vagyis szemét és nem él velük, ezért a csaj apja, kai jófej volt, de már elhunyt, fontos volt neki.

De sajna már ő sincs, most az apám olyan neki mint egy apapótló, meg az anyja élettársa.

2010. nov. 15. 16:12
 3/11 A kérdező kommentje:

amugy a csaj 3 évvel fiatalabb nálunk, mer én egyidős vagyok párommal, azaz fél évvel vagyok idpsebb nála, de nem baj mer nem 25 nek nézek ki csak 18 nak max :) de a aszerelemben nincs kor

másként gondolkodik mint 10 en évesen azt mondta, és leőttem másfél évig nem volt barátnője

a csaj után amugy azaz első barátnője után 2007 nyara óta volt két csaja de csak pár hónapos kapcsik voltak

mert vagy a barátom volt féltékeny és a csaj dobta, vagy megcsalta barátomat a lány a haverjával, vagy elhagyták, vagy ő hagyott el csajt, mer nem bízott barátomba, mer nehezen mutatja ki h szeret, és inkább jót akart neki azzal, hogy dobta, hogy találjon magának olyan pasit, aki ki mutatja érzelmeit


én mondtam páromnak, hogy néha mesélek a volt faszijaimról, nekem sokkal több pasim volt mint neki csaja, és fontos volt a legutolsó, már nem voltam belé szerelmes, de erősen ragaszkodtam hozzá és szerettem, sajnálta, még a mai napig sokszor sírok miatta, sőt anyja miattis aki meghalt, sokáig voltunk együtt

sülve főve együtt voltunk

mégis a mostani páromat szeretem eddig a legjobban, és nem mesélek annyit az ex faszijaimról


én legutóbbi kapcsim nem sokkal az új előtt lett vége, sőtk özbe ovltak mások, meg még kapcsink vége után is tartottuk a kapcsit exemmel, márm ikor összejöttem mostani pasimmal akkor is

osromolt a szerelmével, ettől persze én még nem mentem vissza hozzá, és hűséges vagyok páromhoz, azóta szerelmes is lettem belé

tudom hogym ostani párom azért nem tudja eléggé kimutatni szeretetét, meg nem akarja bevallani ha féltékeny, mert megsínylették a kapcsolatai és most óvatosabb

de szokta mondani h szeret, meg mindig sokat telefonál nekem, meg találkozunk ha tudunk

ölelget, puszilgat, szal érzem h szeret

és ahogy rám néz sokszor

meg felvállal mások előtt

már másként gondolkodik az életről mint rég

és már nem csinál magából hülyét ha egy nő fájdalmat okoz neki

ő dobta volt (első) nőjét, azért mert megcsalta, és csak idegeskedett mellette

a csajnak van pasija, és messze tanul

másfél éve beszéltek utonjára telefonon, már semmi leérhetősége nincs meg, ap árom minden adatlapról törölte is magát

az új e mailjét is csak nekem adta meg, még haveroknak se, mert előzőt feltörték

meg nevében irogattak

2010. nov. 15. 16:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs okod az aggodalomra és nem kellene rossz neven venned ha kicsit nosztalgiázik,inkább azon kellene gondolkodj miben változhatnál hogy meg jobban ereze magát veled,én 4 évig voltam együtt a baratnomel és olyan kapcsolatba voltunk mint soha senkivel életemben de kb 5 hónapja szakítottunk és jöhet bárki valamit mindig fogok erezni a volt barátnőm után adj időt magatoknak,majd idővel biztos elmúlik ez nála és ha mar te leszel vele 4-5 éve akkor másképp fogja emlegetni azt az időt mikor a másik barátnőjével együtt volt azért mondom csak hogy másképp mert hiába az idő elfelejteni az elsőt sose fogja csak másképp gondol rá .Úgy fog rá gondolni hogy igen o" volt az első de aztán jöttel te.

Amúgy szerintem a Férfiak jobban tudnak szeretni mint a nők de sajnos nem mindenki van igazan tisztában azzal míg meg nem tapasztalja vagy csak egyszerűen ezzel hitegetnek vagy be beszelik maguknak ami szinten sajnálatos.

When a Men Loves a Womean !!!

2010. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem na aggódj. Inkább örülj, hogy a barátod őszinte veled.
2010. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Szerintem, semmi rossz nincs abban, ha felhozza. Főleg, ha régebb óta együtt vagytok, és érzed, hogy szeret, akkor pláne. Ha téged mégis zavar, akkor meg kellene neki mondanod. Persze ne úgy, hogy "idegesít, hogy az exedről beszélsz, légyszi hagyd abba", mert abból csak baj lesz... Ha fontos volt neki a lány, és szívesen nosztalgiázik, akkor neki ilyen a személyisége, neki ez normális. Akit az ember egyszer igazán megszeret, abból sose fog teljesen kiszeretni... az emlékeit mindig szeretni fogja, mindegy, hogy azóta elvette élete szerelmét és van 3 gyereke, és ez szerintem így is van jól. Mondd el neki, hogy rosszul esik, hogy felhozza, hogy félsz tőle, hogy még mindig szereti és hogy nem szeretnéd elveszíteni (vagy valami hasonlót).


A másik, hogy sose mérd össze, hogy kit mennyire és hogyan szeretett... ez csak neked fog fájni, vagy épp elbízod magad. Egyik sem jó. Az a lényeg, hogy téged szeret és pont. Örülj neki, és ne azon agyalj, hogy a másikat mennyire szerette. Főleg úgy, hogy azt írtad, változott azóta... akkor pláne ne kezd magadat ahhoz a lányhoz hasonlítgatni. Nem lehet két embert ugyanúgy szeretni... főleg 6 év különbséggel.


Ez az apapótlék pedig lehet, hogy kezd kicsit "rossz" lenni (nem találok rá jobb szót). Úgy értem, hogy 25 évesen lassan el kell jutni addig, hogy függetlenedjen. Nem baj az, ha jó viszonyban marad akárkivel, és néha elbeszélgetnek, de nem szabad hozzájuk görcsösen ragaszkodni, hanem kialakítani egy minél önállóbb és stabilabb személyiséget. Tudom, milyen apa nélkül felnőni, sőt, ha jól számolom, ő 19 évesen vesztette el, én jóval előbb hasonló okok miatt, de ezen túl kell lenni. Fel kell dolgozni, elfogadni, elgyászolni az érzést, hogy neki nem olyan volt, mint más "normális" fiataloknak, különben végig fogja kísérni az egész életét ez az apa-nélküliség.


Remélem, tudtam segíteni!

2010. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

utolsó előtti válaszoló

hány éves vagy?

az a lány az első szerelmes volt? És voltál szerelmes valakibe előtte, utána?

És miért szakítottatok?


Tudod a párom lehet két és fél évig volt az első nőjével, de a nője megcsalta, nem is egyszer, és a párom hagyta el al ányt, mert már elege volt belőle.

A lány előtt volt neki barátnője igazából, csak szex nem volt még előtte, meg azok csak ilyen pár hetes, egy két hónapos titi szerelmes voltak, említésre nem méltó azaz nem kapcsolat.

Viszont a páromnak az első hosszú távú kapcsija után volt még pár nője, olyan három

igaz csak fél éves, egy éves

azokról is mesélt, csak nem olyan sokat, mert szinte nem volt mit

viszont én előttem a párom mésfél évig nem volt nővel, azaz se szerelmes nem volt, se nem járt senkivel, de még csak szex vagy csók sem volt.

volt olyan csaja aki ivott, meg el akarta vetetni magát azért dobta, volt akivel azért szakított mer a csak féltékenykedett, volt aki a barátomat dobta, mert elege volt a pasim féltékenységi hisztijeiből.


Amúgy a pasim ugye másfél évig nem járt leőttem senkivel, az első barinőjével 6 éve ismerkedett meg, de már lassan három és fél éve szakítottak, azaz 2007 nyarán és 2009 nyara óta egyáltalán nem beszélnek egymással, se telefonszáma nincs meg, se msn en nincs meg neki a csaj, és a párom iwiw ről meg minden közösségi oldalról törölte magát.

azt mondta velem volt eddig a legjobb a szex, olyasmit is megcsinált velem, amit eddig mással nem, sőt mióta velem van azóta borotválkozik, meg kinőtt ebből a rockeres iszákolós korszakból, és hát akkor még tanult, most viszont dolgozunk mind a ketten. Szinte mikor megismertük egymást pár hétre rá össze is jöttünk, nekem is volt egy másfél éves kapcsolatom, de csak 10 hónapja van vége, és utána is tartottam exemmel a kapcsit, sőt még utána voltak "pasijaim" de csak alkalmi, így alakult.


az első pasim, meg kaivel elvesztettem a szüzességem egyik sem volt olyan fontos nekem, mint a mostani párom :)


és örülök neki hogy ilyen őszinte a pasim


mikor buliba voltam utánamjött, és előtte telefonon tök zaklatott volt mikor keresett, a haverja szerint féltékeny :)

másnap csak egy két órát aludt, és kora reggel már hívott is, hogy menjek el vele vásárolni, aztán két nap együtt voltunk :)

már előre megvette a névnapi meg karácsonyi ajándékomat, és azt tervezi hová megyünk nyáron nyaralni, meg mondta h el akark öltözni velem, és máris tett félre pénzt

meg hogy szeretne majd gyereket, de kicsit később, mert fiatalok vagyunk és kell a pénz, fél év meg amúgy se túl hosszú idő, még ráérünk.

2010. nov. 17. 17:01
 8/11 A kérdező kommentje:

boldog volt vele a párom az elején, de mikor elment hozzá (gyalog 10 km) és a csaj nem vitte haza, meg be sem engedte, és haza is gyalogolhatott, akkor már megtört a bizalma benne,

utána kibvékült vele, de megcsalta al ány, elment messzire tanulni, aztán a csaj mondta legyen köztük nyitott kapcsi, és akkor fél év idegeskedés után a pasim dobta a lányt. Utána összejött egym ásik gyerekkel, a

páromnak is volt több barátnője, de mindegyikhez hűséges volt, de tökrementek a kapcsolatai, sokmindent megtett a lányért, de besokallt, most már nem hagyja hogy hülyét csináljanak belőle, párom akkor volt 18 éves, most 24

sok idő telt el azóta


már több mnit egy éve nem beszélnek

semmi elérhetősége nincs meg


amúgy én is szoktam néha mesélni volt faszijaimról, meg kérdez is néha


azt mondta a csajt ezek ellenére bírta, a régi énje hiányzott neki, de sajnos a lány megváltozott, elzüllőtt, és már nem olyan mint régen, a mostani énje és stílusa nem tetszik neki, a régi énje is csak barátilag hiányzik a páromnak, de ezt kb augusztus, szeptember környékén mondta. Meg nagyon csípte a lány apját, de már meghalt a férfi, és azért is szerette, mert a párom édesapja verte a páromékat, és nem él velük, mert részeges és van neki másik nője.

Én sosem szerettem egyik pasimat se úgy, mint am ostani páromat. Meg sokkal többet tudunk együtt lenni párommal, mint eddig a volt nőivel.

Aztm ondta nekem egyszer, hogy sokkal fontosabb vagyok neki, mint eddigi akármelyik barátnője

hogy fél év alatt többet érez, mint akárkivel több év alatt

és egy volt nőjéhez sem akart visszamenni, aki mellett idegeskedik, kaiben nem tud megbízni, azzal nem tud boldog lenni

ezért ő dobta a csajt

és örülök neki hogy őszinte

a haverjai ism ondtrák, hogy nagyon szeret engem, amikor meg iszik keveset, akkor mnidig szerelmet vall, meg órákig beszélgetünk telefonon, ha találkozunk, akkor meg mindig megölelget, meg most is beteg vagyok és folyton aggódik mi lehet velem,

mikor itt volt vett nekem csokit, meg ha náluk vagyunk mindig ágyba hozza nekem a kaját

olyan figyelmes,

észrevettem hogy összecsiszolódtunk, és ha van kis veszekedés, és megbeszéljük a dolgokat, utána sokkal jobban ragaszkodik hozzám


azt mondta hogy én bevállalósabb vagyok mint az exei, és hogy sokkal őszintébb, meg hűségesebb, és ez neki nagyon fontos

meg az tetszik neki, hogy folyton változom, hogym indig tudok meglepetéseket tartogatni számára,

pl új frizura, most köldök piercinget szeretnék, néha kisminkelem magam kicsit,

és mondta h az neki a legjobb ajándék, hogy megbízom benne, hogy nem hisztizek, hogy én vagyok az első barátnője, aki nem vetet vele mindenféla drága dolgot, hogy érzi, hogy én nem használom őt ki

és hogy nálam érzi azt hogy elgondolkodott a közös jövőn, a családalapításon....

2010. nov. 17. 17:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi gáz, néha én is felemlegetem az első szerelmemet, de a mostanit sokkal jobban szeretem :$
2010. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
lány vagy vagy pasi? Azt is írjátok ide légyszi :)
2010. nov. 17. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!