Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Ez lehet,...

Mit csináljak? Ez lehet, hogy igaz?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha lány lennék 10 éves korom óta. Most 14 vagyok. Pár hónappal ezelőtt utána néztem és azt olvastam, hogy pl. egy személy, aki fiúnak született lánynak érzi magát, és hogy ezt transzszexualításnak mondják. Nagy félelemm és nehezen elmondtam anyukámnak, de ő azt mondta ez normális, kinövöm. Már nem bírom, úgy érzem megbolondulom. Anyukám azt mondja, hogy semmi bajom, mert tudok tanulni. Azért tanulok mert abban megnyugszom. Bocsánat ha valamit össze- vissza fecséreltem, de félek.
2017. jún. 8. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudod szimplán kinőni (illetve csak nagyon nehezen), ez komoly mentális zavar, amivel egy pszichológusnak kellene foglalkoznia.
2017. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Kussolj már 2-es, a hozzád hasonlók miatt születnek feministák meg genderqueerek, a degeneráció csak degenerációt szül.
2017. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
25%
3 A te szüleidnek is nehéz lehet,lehetett.
2017. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Létezik erre kivizsgálás. A transzszexualításnak kimutatható szervi elváltozásai vannak.
2017. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!