Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önéletrajzba mit írjak akkor...

Önéletrajzba mit írjak akkor ha nincs még semmilyen tapasztalatom a szakmában, csak az iskolában szerzett?

Figyelt kérdés

Europass.hu-s önéletrajzot kezdtem el írni és ott van hogy szakmai tapasztalat, de még csak most kerültem ki az iskolából és nincs semmilyen tapasztalatom a szakmában, nem is voltam még nyári munkán sehol, ilyen esetben mit lehet beírni az önéletrajzba?


Illetve ha rossz kommunikációs és szervezési/vezetői készséggel rendelkezek?


2017. jún. 12. 09:22
 1/1 anonim válasza:

Hát írd a szakmai tapasztalathoz, hogy: kezdő (esetleg zárójelben) --> mivel x évben x hónapon x napon fejeztem be az iskolát...

Bár attól függ egyébként milyen helyekre szeretnéd leadni az ö.rajzodat. Ha olyan helyre, ahol szükséges a tapasztalat akkor ez nagyon rossz szitu.

A rossz kommunikációs szervezési vezetési készséget pedig úgy ird összefoglalóan, hogy : kezdő vagyok mindenféle pályán, és szakmában, szükséges a betanítás számomra.

Jobbat nem tudok! :( remélem tudtam segíteni, és neked is tetszik az ötlet

2017. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!