Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktatok csak azért könyveket...

Szoktatok csak azért könyveket olvasni hogy elmeneküljetek a jelenből, mert nincs se erőtök, se kedvetek küzdeni azzal ami körülvesz?

Figyelt kérdés
Én rendszeresen fordulok magamba és a könyvekbe, van pár kedvencem és ilyenkor azokat rágom át újra és újra, és arra volnék kíváncsi hogy ti szoktatok-e "álomvilágba" menekülni néha.
2010. máj. 18. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, bár én nem olvasok könyveket hanem inkább filmeket nézek
2010. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

pont így vagyok ahogy te.

legalább abban a pár órában nem kell a jelennel törődnöm.

2010. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a könyv kiszakadás a szürke hétköznapokból, nem menekülök a problémák elől.

Álomvilágom van, de az összetettebb. Azt azokból a dolgokból, történésekből és érzésekből rakom össze, amik körülvesznek. Este, mielőtt elalszok, evvel vagyok elfoglalva.:)

2010. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok részese mások által leírt álomvilágoknak, én a sajátomat írom le ::
2010. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

hát ha én 10 -15 oldalt olvasok akkor már szédülök:p


De minden reggel suli előtt egy fél órát éneklek ( van amikor torkom szakadtából)csak úgy magamnak és annyira jó, felszabadító érzés. Próbáld ki. Mondjuk nekem van hangom, csak szégyenlős vagyok.

2010. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

és általában ezért kések szinte mindíg suliból...:p


előző voltam.

2010. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Az a baj, hogyha figyelemelterelésként olvasok, akkor annak úgyis az a vége, hogy jár az agyam és nem fogom fel, amit olvasok. De azért szoktam próbálkozni :D

Jobb napjaimon meg csak simán kedvtelésből:)

2010. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Leírnád, mik a kedvenceid?
2010. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen,de inkább zenét hallgatok,vagy verset írok.
2010. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szoktam, és olyan kor oda képzelem magamat az egyik szereplő helyébe. Olyankor olyan tökéletes minden...

De ha vége van a könyvnek az nagyon rossz, mert visszacsöppenek a cudar valóságba, ahol egy jelentéktelen kis senki vagyok.

Sokszor sírok egy-egy könyv után, mert vége van. De újból nem tudnám elolvasni egyiket sem, mert akkor már nem lenne olyan "varázslatos"

2010. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!