Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki hogy élte meg az utóbbi...

Ki hogy élte meg az utóbbi (tan) évet?

Figyelt kérdés

Illetve tűzött ki magának valamilyen célt és azt sikerült megvalósítania?


Számomra sokkal boldogabb volt, mint valaha. Olyan emberek léptek az életembe, akiket soha el nem képzeltem volna. Ha 1 éve azt mondja valaki, hogy ez meg az lesz, el se hiszem. Több kiszemeltem is lett, és bár egyikkel sem haladtam semmit egész évben (még csak nem is beszéltem :s), de pusztán annak is örülök, hogy léteznek. Remélem jövőre bátrabb leszek.

Célok terén, barátokat és párkapcsolatot szerettem volna végre. Egyik sem valósult meg, de előbbit már nem is bánom. Utóbbi eleve lehetetlen volt...



2017. jún. 15. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen meg akartam változni :) Külsőleg, belsőleg is. Azt hiszem, sikerült.

Tavaly év vége óta többször is volt, hogy nagyon szomorú voltam. Ez kb most télig tartott, azóta eléggé önálló és kiegyensúlyozott lettem. Most is vannak szomorúbb, nyomasztó napjaim, de a vidám napjaimat meg nagyon szoktam élvezni.



Sokkal nyitottabb lettem, osztályok felé is, és más emberek felé is. (Eddig nagyon visszahúzódó voltam). Önálló véleményeim lettek, a barátságaimon is megpróbáltam erősíteni.

Külsőleg pedig, elnövesztettem a frufrumat, tény, most sem vagyok a hajammal teljesen megelégedve, de sokkal jobb, mint tavaly. Lett saját stílusom, és már kevésbé zavar mások véleménye, lazább, és egy kicsit talán "keményebb" is lettem. Jövőbeli céljaimon is szoktam már gondolkozni.


Nehezen, nagyon nehezen indult a tanév, de elértem oda, hogy szinte elégedett vagyok magammal.


14 éves, 7-es lány.

2017. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megváltoztam jó irányba. Viszont az osztályom leragadt gyereknek. Így rossz volt.
2017. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Megváltoztam: nem az a szerény, magábaforduló lány vagyok, aki év elején voltam. Meguntam, hogyha nincs igaza valakinek akkor bólogatnom kell. És önmagamat nem mutathatom ki. Hát változtattam. És ez sokak szemében rossz, de én boldogan mentem suliba és boldogan is jöttem. :D


Iskolán kívül megismertem egy fiút (még ősszel), aki számomra csalódás lett. Beetetett, aztán nem is keresett, és már nem is fog... Padlón voltam, mivel nem tudtam hogy miért csinálta ezt. Valószínűleg csak játszott velem, és egyéb szándékai voltak...


Az iskolából tetszettem egy fiúnak. És nekem is ő... De én nem voltam elég bátor, hogy éljek a lehetőségemmel. Ő meg egyértelműen nem kezdeményezett.


Kitűztem a célt: idén is kitűnő akartam lenni, de ez lehet nem sikerült. Nem tudom egyértelműen 3 jegyem, szóval majd évzárón kiderül. :D


Az évfolyamtársak közül is sok új barátra találtam, más osztályokból is szereztem barátokat.


Idén érzem azt, hogy még maradtam volna pár hetet :(... de ettől függetlenül felejthetetlen év volt. :D

2017. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
#3-as vagyok. Kihagytam: tizedikes lány :D
2017. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem volt rossz. Mondjuk úgy igazán, szinte semmi sem történt. De mégis.

Ebben az évben sokkal többet érintkeztem az emberekkel (beszálltam az internetes kereskedelembe), leraktam a német nyelvvizsgám is (és majd németül is megtanulok x"D), infóból remekül sikerült az érettségi (5-ös, de a szóbeli még hátravan -.-"), pár osztálytársammal nagyon jól elvoltam (+ más osztályokból pár emberrel), a floorball edzések nagyon jók voltak.. A tanulás jól ment (4,5 biz), csak irodalomból lettem 3-as.

Kb ennyi.

A célomat erre az évre nagyrészt teljesítettem. Lett pár haverom, akivel elbeszélgetek/röhöghetek, a tanulmányi eredmények jók, német pipa. És valamilyen szinten vezetni is megtanultam (otthon tanítottak xd)

Becsajozás sajna nem sikerült, volt, aki tetszett, és még mindig úgy gondolom, hogy szép, meg ilyenek, de... nem igazán sikerült. Talán nyáron tudok rajta változtatni, és találok valakit.

Jövő tanévben meg jó lenne letenni a kreszvizsgát, egészségügyit és belekezdeni a vezetni tanulásba (már egész jól halad).. meg átmenni irodalom érettségin xd

11. osztályos, 17F

2017. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Elment az osztály prémje(velem együtt 4 értelmes gyerek maradt.Az osztályom szétesett,még jobban elment a tanár utálat irányába.Nem lettek olyan jók a jegyeim(bár azt mondják az egyik legesélyesebb vagyok ahhoz hogy bejussak egy kiváló szakközépbe)ez 4-5 közti jegyeket jelent.Szóval egy ratyi év volt.De sok tapasztaéatot gyüjtöttem az osztálytársaimmal való viselkedés terén
2017. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Számomra ez az év kész hullámvölgy volt. :D

Új suliba kerültem, ahol hogy is mondjam... Hát nem igazán sikerült a beilleszkedés, mert az osztály nagy részét kifejezetten nem kedvelem, meg konkrétan semmi közös sincs bennünk. Az elején nagyon durván megviselt ez az egész, teljesen szét voltam esve, meg egyébként is brutálisan stresszelős fajta voltam. Minden nap egy kínszenvedés volt, és főleg egy kvázi versenyistállóban.. Szóval el tudjátok képzelni...

Viszont a sok rossz mellett megtanultam kezelni a stresszt és bizonyos helyzetekben már magabiztosabban viselkedek. És lett barátom, aki az osztálytársam, és sosem gondoltam volna, hogy egyszer valakit ennyire szeretni fogok majd :)

Szóval ilyen szempontból meg csodálatos év volt, bár jegyek tekintetében nem lettem épp kitűnő, de ahhoz képest, hogy ez egy ilyen versenyistálló-féleség, én meg vagyok elégedve magammal :) bár idén lettem először "jó" magatartásból,ami a sok késésem miatt volt. De sebaj, a lényeg, hogy rengeteget változtam ez alatt az év alatt, és hiszek benne, hogy még fogok is...

De ettől függetlenül hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez egy jó tanév volt. Nagyon kemény volt, sok-sok sírással és kudarccal, de szerencsére emellett megismerhettem pár igaz barátot is, és a régi ismerőseimmel meg mélyült a kapcsolatom, ami hihetetlenül fantasztikus érzés :)

2017. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
*utolsó vagyok, 16/L
2017. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!