Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miképpen dobhatnám fel kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miképpen dobhatnám fel kapcsolatomat a párommal? 4 éve vagyunk együtt és az utóbbi 1 évet távkapcsolatban voltunk. Szerintem az új dolgok a frissesség hiányzik. Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 23:05
 1/8 viktorvarga ***** válasza:
eggy jó szeretővel:)
2013. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:)

Köszi, ez igazán nagy segítség.

Valami pontosabb megfogalmazást szeretnék.

2013. dec. 13. 23:27
 3/8 anonim ***** válasza:
én voltam távkapcsolatban, nagyon nehéz tudom. Fantáziadúsnak kell lenni:) Pl. írjatok egymásnak levelet cset v skype helyett. Persze ne papíron, de legyen hosszabb, mondjuk 1 A/4-es oldal, egész más mint a hétköznapi beszélgetés. Találjatok ki napi/heti feladatokat, pl egyik nap küldenetek kell egymásnak egy zenét ami leírja a hangulatotokat, de lehet vers, szobabelső, híres fotó, akármi:) Így van miről beszélgetni, nem csak arról, hogy ki mit ebédelt aznap. Írjatok egymásnak történetet, amiben ti vagytok a főszereplők (a mi kedvencünk az erotikus fajták voltak;)
2013. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 viktorvarga ***** válasza:
a távkapcs = ritka sex.de akkor hogy lehet unalmas?ha valami ritka:)
2013. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Attól tartok, hogy megcsal.

Érzem rajta, hogy boldogtalan, pedig én annyira törekszem, de hát a távolság... Én nem akarom ráfogni semmire sem. Boldognak akarom látni, és amikor lefekszünk egymással igyekszem a legjobb oldalam nyújtani. De olyasmi , mintha nem lennék elég neki...


Üzenetek, sex, viccek, meghallgatom, ááá, de így is olyan mintha semmit sem érne az igyekezetem... Tán már nem szerelmes belém, de én oda vagyok Érte! A hajáért, az illatáért, a gondolataiért...

Szerencsétlen vagyok egyszóval :)

...


Még tipp?

2013. dec. 13. 23:45
 6/8 viktorvarga ***** válasza:
nehéz ezt igy.tanácsot sem lehet adni ennyi infóból..:(
2013. dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2013. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lány
2013. dec. 16. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!