Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokszor nemértem meg önmagamat...

Sokszor nemértem meg önmagamat. Van valaki esetleg, aki szintén ilyen dolgokat csinál/érez? Van erre kifejezés/magyarázat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Minden nap előfordul velem, hogy pillanatokra csak bámulok előre. Legtöbbször a természetet (hegyeket,fákat..), Ilyenkor elkezdek mélyen gondolkozni a világról az életről, annak értelméről meg az emberekről. Vagy müvészeti képeket "rajzolok" az elmémben, de előfordul hogy, amikor nézem azokat a dolgokat egy nagyon jó, erős érzés jön belém. Mintha nem lennék a reális életben. Mintha elrepíteném magamat arra a helyre. Amikor utazok gyakran "lelasítom" a látásom, hogy jobban átéljem amit látok és ha még melé zenét is hallgatok, akkor teljesen kiesik nekem a reális élet. Az utcán is ha megyek megbámulom az épületeket és "érzem". Nemtudom máshogy megfogalmazni. Imádom az ilyen dolgokat érezni.

Szeretek magam lenni. Nem , nemvagyok antiszociális. Csak imádom, amikor elmélyülhetek önmagamban, Sokan "hülyének" tartanak és kerülnek emiatt.

Szeretek a természetbe járni. Főleg az ilyen nem megszokot helyekre. (Nagy hegyek stb..). Sokszor amikor ezeket érzem elkap az írás,dalolás stb.. Valamit akarok alkotni.



#gondolkodás #önismeret #elmélkedés #élet . életértelme
2017. jún. 22. 22:03
 1/3 anonim válasza:

Ezzel nem vagy egyedül :)

Szerintem ez egy teljesen normális dolog! Én már nem is keresem a miértjét, és szerintem ha te is szereted ezeket amiket leírtál akkor te se keresd :)

2017. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez nekem is sokszor van :) Szerintem semmi gond nincs vele.
2017. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is van ilyesmi. Az ember alapvetően egyedül van, az egész életedet a saját fejedben éled le úgymond. Szerintem mindenkinek meg van a maga sajátos lét élménye, amit valamennyire át tudsz adni másoknak, de teljesen sosem, ezeket csak te tudod igazán érezni. Kicsit szomorú, de megvan ennek a szépsége is.
2017. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!