Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindig ilyen nehéz lesz?

Mindig ilyen nehéz lesz?

Figyelt kérdés

Eddig nem voltak barátaim 7 évig senki.Mostmár alakul, de még mindig úgy érzem, hogy nehezebben alakítok ki barátságokat, mint a többiek. Hogyan tudnék ezen változtatni?

14/L


2010. máj. 19. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fogyj le!
2010. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: Gondolkodj már, ha tudsz...:S


Nos, szia!

Valószínű, hogy még mindig abban a korban vagy, ahol mindenki szeret egymagában lenni... Vagy épp ez a kor jött el nálad most? És azt tanácsolom, h legyél felszabadultabb, élvezd az élete, találj magadnak minél több barátot. Hiszen barátokra mindig szükség van/lesz!!

Eleinte én is ilyen kis vissza húzódó, csendes lány voltam... Amióta heti 5órában tanulom a kommunikáció órát (és hála a tanárnőmnek is(L)), azóta sokkal felszabadultabbnak érzem magam. Megtanultam, hogy én is egy ember vagyok, miért nem lehetnék olyan, -vagy még jobb- mint a másik?! Nekem is jár annyi jó kedv, társaság mint másnak... Nem kell mindig bent ücsörögni, szomorkodni, csendesnek lenni. Több empátia, több önbizalom!!! A negatív jelzéseket pedig ne is vedd észre!

(Tanács: nézz meg jól egy olyan lányt, akit szépnek, okosnak, vidámnak stb.. tartasz! Ha egy nagyon picit sikerül elmerengned (de azért szerelmes ne legyél belé XD), akkor rá fogsz jönni, hogy te milyen is vagy valójában)!!! De ez még nálad fejlődni fog, ne aggódj!

"Ne siess felnőni!"

Sok sikert,

16/L.

2010. máj. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Gondolkodj már, ha tudsz!"


Ezek szerint tényleg kövér?

2010. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, sőt, inkább vékony. Eddig voltam abban a korban hogy senki se érdekelt, és most szeretnék belőle kimászni, de nem nagyon megy :(
2010. máj. 21. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, de hagyod, akkor talán egyszerűbb. Hamar nem fog változni a szitu, de időnként szinte kínálkozhat néhány apróbb "összetevő". Mint a fizikában: ahol kevesebb van (pl levegő vagy épp elektron) oda igyekszik máshonnan a többlet. De ha nem változik semmi, akkor sincs tragédia: eddig se volt ez rettenetes. Csendes, befogadó várakozás is elég kell legyen :)
2010. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!