Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy srác szereti haogy kinzás szerűen csikizik?

Figyelt kérdés
Egy haverommal beszélgettünk és véletlenül kiderült hogy mindketten szeretnénk egyszer kikötözve és megcsikizve lenni :D Erről ti mit gondoltok? (trollok off pls)

2017. jún. 28. 11:22
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi elrontottam XD *ha úgy
2017. jún. 28. 12:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A mazochizmus elégé gyakori szexuális jellegű irányultság, van aki azt szereti ha elfenekelik. Kinek a pap kinek a papné.
2017. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban:)
2017. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En is imadom az egeszet :) 23/f


Benne is lennek ilyesmiben, mindket oldalon. Ram irhatsz, ha te is

2017. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És lány csikizzen vagy fiú? Xd
2017. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem, de csak ha lány csinálja :) 29F
2017. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a lábam csikizik, azt szeretem. De máshol nem.
2017. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is csak azt szeretem, ha a lábamat csikizik (pedig nagyon csiklandós vagyok ott), persze csak ha a feleségem, esetleg a barátaim csinálják. Illetve én azt szeretem még, ha légy száll rá a talpamra, vagy akár a lábfejem bármelyik más részére, és a mászkálásával csiklandozza. Mindezeket persze a mezítlábas lábamon, bár gondolom ezzel nem árultam el nagy titkot. :) 35/F
2020. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Annak aki szereti ha csikizik a világ legjobb dolga ha ki van kötözve és úgy van csikizve jó hosszasan. :)
2023. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!