Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit gondoltok erről? Többi...

Ti mit gondoltok erről? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már fél év óta tetszik. Nagyon helyes, de sajnos észre sem vesz. Szilveszterkor (megjegyzem ittam egy pohár vodkát de nem ez a lényeg) nagy nehezen rávettem magam, hogy ráírok facebookon. A mai napig nem írt vissza... Mivel egy településen élünk, néha látom őt, persze csak bizonyos távolságból.

Egyre jobban kezdem azt hinni, hogy azért nem tetszek neki, mert dagadt vagyok. Ezért elkezdtem koplalni és bármit megtennék, hogy észrevegyen.. Rendszeresen edzek, de semmi.

Nektek mi a belátásotok? 166cm,52,4kg,17,5% testzsír

13/L



#fiú #fogyókúra #szerelem #srác #megfelelésivágy
2015. márc. 15. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Vodkat ittal 13 evesen????

Hallod gratulalok!!!!

2015. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éppen annyi volt, hogy ittam belőle egy kortyot. És utána mentem a mosdóba. de nem ez a lényeg.. Szilveszter volt és azt hittem ha iszok attól jobb lesz. Hát egész este hányingerem volt, nem lett jobb semmivel de legalább ráírtam.
2015. márc. 15. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Nem hiszem, hogy a vodka miatt írtál neki. Sajnos nem tudok mit mondani, semmiképp se legyél olyan, aki élni se hagyja, bámulja folyton, rajta lóg, de köszönhetsz pl. neki

2015. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha annyira érdekel a barátnőim írtak neki egy "Szia:)"-t.

Nem lógok rajta semmit sem csinálok, mégcsak nem is bámulom meg semmi.

Nem merek ugymond mégegyet lépni.

2015. márc. 15. 19:04
 5/5 anonim válasza:

Szörnyen sajnálom az egészet, szomorú a történeted. Mondhatnám, hogy ,,egy cipőben járunk,, mivel én is beleestem egy fiúba, ráadásul az osztálytársam, aki számba sem vesz. De az utóbbi időben azt vettem észre, hogy az osztályból minden lánnyal beszélget, csak velem nm, és én is minden fiúval jóba vagyok, csak vele nm. Nagyon beképzelt lett, azt hiszi, minden róla szól, de térjünk vissza hozzád. Én azt ajánlom, hogy meg ne próbálj miatta fogyokúrázni: 1.mert a fiú nm éri meg, 2.nm hiszem, h az 52 kiló 13 évesen sok. Ráadásul én is

13/L vagyok, 50,20 kg. Napjaimban azon szenvedek, h felejtsem el őt, de sehogy sem megy. Az iránta érzett szerelem utálattá vállt. Én csak annyit mondok, h a szép, cukii fiúk mind beképzeltek (sajnos), és nm éri meg velük foglalkozni. Remélem hasznodra voltam!! :**

2015. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!